SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zastrzyki przeciwzakrzepowe raz jeszcze. ;)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 63
Od dwóch dni w końcu nie mam gipsu, nie biorę już też tych śmiesznych zastrzyków przeciwzakrzepowych, skończyłem z nimi 28 grudnia. Teraz pojawia się pytanko, czy na ferie (tj zaczynają się w sobotę) będę mógł sobie wypić nieco %? Tzn... chciałbym sobie trochę mocniej odbić sylwestra. :) Czy mogę? Nie chcę mieć żadnych nieprawidłowości, najwyżej sobie zakopcę, no ale wolałbym %. :)

:>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Myślę, że w jakiś rozsądnych ilościach nic się nie stanie. Nie napisałeś co miałeś złamane, ale też przesadzaj z ilością picia, żebyś się nie przewrócił, bo kość jeszcze jest osłabiona i żeby nie doszło do ponownego urazu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 63
No generalnie aż do takiego stanu nie mam zamiaru się doprowadzić, właśnie z takich przyczyn. :) Miałem awulsyjne złamanie bez przemieszczenia guzowatości kości piszczelowej lewej :D Zastrzyki brałem od 7 grudnia do 28 grudnia, były ona wstrzykiwane w brzuch, 5cm od pępka za każdym razem. Mam nadzieję, że trochę rozjaśniłem i ułatwi Wam to pomoc.. :)

:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33168 Napisanych postów 23242 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278233
mozna smialo pic nawet jak wstrzykujesz zastrzyki.

jesli nie masz gruźlicy czynnej choroby wrzodowej lub ostrego zapalenia wsierdza to możesz brac heparynę czyli innymi słowy
nie ma interakcji z alkocholem
sptawdziłem w trzech poddrecznikach farmakologii i nic

Jesli chodzi o clexane to nie ma przeciwskazan, pytalem lekarza a na ulotce tez nic nie ma


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2013-01-10 14:04:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 63
Dokładnie Clexane! Dzięki za zainteresowanie, jeśli ktoś jeszcze ma coś do dodania, to czekam, ale i tak dziękuję :)

:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33168 Napisanych postów 23242 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278233
ja bralem 40 clexane i jak mialem ochote na piwko to pilem bo poczytalem wszedzie ze nie ma przeciwskazan

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2013-01-10 14:49:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia !!!

Następny temat

Kręgosłup Mariusza Pudzianowskiego leczony komórkiami macierzystymi

WHEY premium