SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zanik libido spowodowane lekiem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 45 dni Na forum 44 dni Przeczytanych tematów 57
Sorry że powtarzam znów temat ale zależy mi na szybkiej pomocy oraz ewentualnego rozpoczęcia działania/leczenia by wszystko wróciło do normy.

Witam, zdecydowałem się napisać o swoim problemie gdyż myślałem jak odstawię lek to wszystko wróci do normy a nic się nie zmieniło mimo 2 miesięcznej przerwy.
Więc tak. Od ok października 2019 zacząłem brać izotek po 1 tabletce (20mg) dziennie, aż do dokładnie 23 grudnia, tego dnia zdecydowałem się odstawić. Mineły już 2 miesiące a problemy, mam wrażenie że jeszcze bardziej się pogłębiły. Od jakiegoś czasu nie mam porannej erekcji gdy przed rozpoczęciem kuracji, była ona dzień w dzień. W ciągu dnia 0 jakichkolwiek bodźców. Doradźcie mi do jakiego lekarza się udać i jakie badania wykonać.
Dodam, że mam 23 lata.

Wykonałem już badania hormonalne:

Hormon folikulotropowy - FSH 4,4 mIU/ml
Hormon luteinotropowy - LH 4,5 mIU/ml
Testosteron - T 23,81 nmol/l
Prolaktyna - PRL 336,9 mlU/l
Hormon tyreotropowy - TSH 2,43 mlU/l


Zmieniony przez - Eu11 w dniu 2020-03-02 22:30:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Upadek z krzesła

FuckBaton