SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamiennik fastum bez recepty

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 409 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10795
Ortopeda przepisał mi maść fastum oraz nimesil, ale skończyły mi się , nimesil mi została ostatania poracja. Sa to leki wydawane na receptę, niestety nie pasuje mi w najbliższych daniach udać się to niego aby mi przepisał jeszcze raz, spróbuje jeszcze u lekarza pierwszego kontaktu. Jakie byście polecili kupić maść zamiast fastum, ale wydawane bez recepty. Chciałbym powiedzieć, że maść fastum jest była skuteczna już ból prkatycznie zniknął choć jeszcze był lekki, ale to bieganiu mi się nasilił ( mogłem wyleczyć do końca) , zrobiłem błąd. Mowa o bólu w jednym miejscu ścięgna achilessa. Jaka znacie maść silną, ale bez recepety?

Chciałem jeszcze dodać, że problem ten wyleczyłem kilka miesięcy temu smarująć maścią fastium, ortopeda sprawdził, że nic nie ma tam na zdjęciu usg. Mówił tylko, że mam chorobę wrodzoną pięta już nie ma pamiętam nazwy. Mówił, zeby iść do fizjo z tym.


Zmieniony przez - Rapero700 w dniu 2022-05-22 18:28:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607778
Najlepiej będzie podejść do apteki i zapytać co można dostać bez recepty o podobnym działaniu. Fastum ma w składzie ketoprofen i jest mocnym środkiem przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Z tego co się orientuje to wszystkie żele na bazie ketoprofenu są na receptę. Działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe ma też ibuprom żel czy wszelkie żele mające w składzie diklofenak. Jest nawet Diclofenacum Fastum ale podejrzewam że działanie słabsze. W aptece powinni doradzić co będzie najlepsze bez recepty.

A co do problemów to skoro kontuzja wróciła, to maść nie wyleczyła a zaleczyła problem i pewnie złagodziła stan zaplany. Wizyta u fizjo, ale dobrego, sportowego to dobry pomysł, bo pomoże znaleźć przyczynę i być może doradzi co robić, żeby jednak kontuzja nie wracała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 409 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10795
Jeszcze jedna kwestia, że dziwnym trafem ból pojawił się pierwszy raz biegałem w nowych butach jedna z najtańszych w dec, które niby mają amortyzację, ale można powiedzieć szczerze, że jej nie mają. Wcześniej miałem buty jedne z droższych z amortyzacją i wszystkim. Może po prostu stopa w wyniku biegania w butach z amoryzacją była osłabiona i jak zacząłem biegać w butach bez amorytzacji moja naturalna amortyzacja czyli ścięgno achillesa było nie przyzwyczajone do tego obciązenia, bo zastępowało je sztuczna amortyzacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607778
Jeśli cały czas biegałeś z dużą amortyzacją to przejście na buty z małą amortyzacją czy bez (tzw. obuwie minimalistyczne) powinno się odbywać stopniowo, bo przy zbyt szybkiej zmianie obuwia często pojawiają się problemy z achillesem. Nawet dziś rozmawiałam o tym ze znajomym w drodze na zawody, też właśnie za szybko zmienił buty na minimalistyczne i achillles się odezwał.
W każdym razie wizyta u dobrego fizjo który zajmuje się biegaczami to dobry pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 409 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10795
Viki
Najlepiej będzie podejść do apteki i zapytać co można dostać bez recepty o podobnym działaniu. Fastum ma w składzie ketoprofen i jest mocnym środkiem przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Z tego co się orientuje to wszystkie żele na bazie ketoprofenu są na receptę. Działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe ma też ibuprom żel czy wszelkie żele mające w składzie diklofenak. Jest nawet Diclofenacum Fastum ale podejrzewam że działanie słabsze. W aptece powinni doradzić co będzie najlepsze bez recepty.

A co do problemów to skoro kontuzja wróciła, to maść nie wyleczyła a zaleczyła problem i pewnie złagodziła stan zaplany. Wizyta u fizjo, ale dobrego, sportowego to dobry pomysł, bo pomoże znaleźć przyczynę i być może doradzi co robić, żeby jednak kontuzja nie wracała.


Byłem w aptece i Pani zaproponowała mi diclac LipoGel. Czy ktoś stosowałem tą maść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie wiem gdzie byłeś i jak to jest teraz, ale farmaceuta miał kiedyś mozłiwość wystawienia maści recepty farmaceutycznej. U mnie w przychodzni jest tak że dzwonisz na recepcję, mówisz co jest potrzebne, lekarz sprawdza czy na pewno to jest Ci potrzebne, potem dostajesz kod na telefon i idziesz do apteki po leki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607778
Rapero700
Viki
Najlepiej będzie podejść do apteki i zapytać co można dostać bez recepty o podobnym działaniu. Fastum ma w składzie ketoprofen i jest mocnym środkiem przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Z tego co się orientuje to wszystkie żele na bazie ketoprofenu są na receptę. Działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe ma też ibuprom żel czy wszelkie żele mające w składzie diklofenak. Jest nawet Diclofenacum Fastum ale podejrzewam że działanie słabsze. W aptece powinni doradzić co będzie najlepsze bez recepty.

A co do problemów to skoro kontuzja wróciła, to maść nie wyleczyła a zaleczyła problem i pewnie złagodziła stan zaplany. Wizyta u fizjo, ale dobrego, sportowego to dobry pomysł, bo pomoże znaleźć przyczynę i być może doradzi co robić, żeby jednak kontuzja nie wracała.


Byłem w aptece i Pani zaproponowała mi diclac LipoGel. Czy ktoś stosowałem tą maść?


Ja czasem stosuje, ma działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe, tyle że substancja czynna to diklofenak. Podejrzewam że działanie może być trochę słabsze, ale mi pomagało, przy różnych kontuzjach fizjo zalecał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 409 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10795
Viki
Rapero700
Viki
Najlepiej będzie podejść do apteki i zapytać co można dostać bez recepty o podobnym działaniu. Fastum ma w składzie ketoprofen i jest mocnym środkiem przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Z tego co się orientuje to wszystkie żele na bazie ketoprofenu są na receptę. Działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe ma też ibuprom żel czy wszelkie żele mające w składzie diklofenak. Jest nawet Diclofenacum Fastum ale podejrzewam że działanie słabsze. W aptece powinni doradzić co będzie najlepsze bez recepty.

A co do problemów to skoro kontuzja wróciła, to maść nie wyleczyła a zaleczyła problem i pewnie złagodziła stan zaplany. Wizyta u fizjo, ale dobrego, sportowego to dobry pomysł, bo pomoże znaleźć przyczynę i być może doradzi co robić, żeby jednak kontuzja nie wracała.


Byłem w aptece i Pani zaproponowała mi diclac LipoGel. Czy ktoś stosowałem tą maść?


Zawsze coś

Ja czasem stosuje, ma działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe, tyle że substancja czynna to diklofenak. Podejrzewam że działanie może być trochę słabsze, ale mi pomagało, przy różnych kontuzjach fizjo zalecał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w zgięciu ręki podczas podciągania

Następny temat

Rezonans magnetyczny kolana - opis

WHEY premium