SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamówienia powyżej 999zł dostarczamy za 99 zł !

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
up.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 182
witam,
wybrałem tę formę transportu i naprawdę jeżeli dalej jest ona realizowana w ten sam sposób to odradzałbym każdemu
Czekałem ponad trzy tygodnie na jakikolwiek kontakt w sprawie wysyłki a wyraźnie napisałem że kilkugodzinne wyprzedzenie faktu dostarczenia będzie konieczne
W końcu i tak wysłaliście kurierem bez uprzedzenia ale to jeszcze nie wszystko bo towar który zamówiłem został wysłany na dwa razy różnymi firmami kurierskimi dzień po dniu i tak dwa razy zostałem całkowicie zaskoczony i musiałem kombinować zastępstwo w pracy

Pani z obsługi Waszej firmy na pytanie skąd takie opóźnienie po tych trzech tygodniach zaproponowała wycofanie się z transakcji a na kolejne pytanie czemu w końcu wysłaliście to w tak dziwny sposób poinformowała mnie że musiałbym czkeać kolejne tygodnie żebyście mi to przywieźli

zamówiełm zestaw semi pro 5+ oraz materac który przyszedł osobno i do samego towaru nie mam żadnych zastrzeżeń ale to postępowanie, opóźnienie, zlewanie klienta to powiem szczerze że tragedia

możecie to potraktować jako recenzję którą obiecałem umieścić w zamian za rabat
następnym razem wolałbym towar bez zniżek ale w czasie i na warunkach na jakie przystaliście

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
W regulaminie wyraźnie zaznaczyliśmy, że jeśli nie będziemy w stanie zrealizować firmowego dowozu w terminie 14 dni roboczych ( to jest właśnie to 3 tygodnie ) towar wysyłamy kurierem pokrywając różnicę pomiędzy naszym dowozem a wysyłką kurierską.

Dlaczego 2 innych kurierów ? Materace wysyłane są z drugiego zakładu produkcyjnego naszej firmy, który ma podpisaną umowę z innymi kurierami ze względu na paczki które wysyła.

Robimy wszystko aby zwiększyć produkcję sprzętu i móc realizować dowozy terminowo - wierzymy, że będzie tylko lepiej :)

Pozdrawiam serdecznie
Michał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWOŚCI Marbo Sport - dyskusje, newsy i koncert życzeń

Następny temat

Nowe Punkty Odbioru Towaru - Zapraszamy do współpracy

WHEY premium