SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Chodziło mi o trening, który rozpisałem wcześniej. ACT dopiero zacznę. Czym najlepiej zastąpić poz. 8 (martwy ciąg) i wyciskanie sztangi zza karku w siadzie (na razie wolę nie obciążać kręgosłupa)? Wyciskanie sztangielek w leżeniu na skośnej ławce pochylonej w górę, czy dół? Pompki na poręczach zastąpię na razie pompkami w podporze tyłem o ławke (tak chba najlepiej). Co wy na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Martwy ciag mozesz zastapic Sklonami ze sztanga na karku tzw. "Dzien Dobry", albo unoszeniem tulowia z opadu. Zamiast sztangi mozesz robic generalnie unoszenie do przodu sztangielek. Lawka pochylona w gore. Mozesz je zastapic, tylko zalezy jakie miesnie chcesz tym cwiczeniem zastapic.

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Chcę zastapić triceps oczywiście. Unoszenie sztangielek do przodu? Aha, dobrze, że jest atlasik. A może lepsze byłoby wyciskanie sztangielek w górę (m. naramienne oczywiscie)? Sądzę, że to ćwiczenie jest równie dobre (jesli nie lepsze), szczególnie, że juz je "testowałem".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Apropo podciągania do karku, muszę dodać że to ćwiczenie może wywoływać niepotrzebne napięcie w okolicach szyi, to kolejna rzecz która powinna cię skłonić do wykonywania ściagania lub podciągania do klatki, pozatym uważam że łatwiej jest uzyskać stan napięcia podczas szczytowej fazy ćwiczenia.

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Jak cudownie być egoistą

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
To po 6-7 tygodniach ACT rozpiszecie mi jakiś trening na masę? Właśnie, czy w ogóle (jak to się pisze?)po ACT powinienem zastosować trening na masę?

Kruszek: Dzięki! SOGA już dawno dostałeś (inni też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Po treningu ACT będziesz mógł zastosować plan na masę choć ja proponowałbym taki 4 tygodniowy plan nastawiony na kondycję, sam go stosowałem przed przejściem do planu na masę i efekty są bardzo zadowalające

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Jak cudownie być egoistą

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
na kondychę powiadasz... gdzie mogę o czymś takim poczytać? Czy wolisz sam mi wyjaśnić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Po prostu plan będzie miał podobne rozplanowanie jak zwykły plan na masę ale wyjściowa ilosć powtorzeń będzie w granicach 15 a przerwy nie będą trwały więcej niż 60 sekund.

"Gdzie jesteś mój ojcze? Obdaruj mądrościa swego syna..."

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Ja chcę masy nabrać! A później rzeźbić swoje mięśnie! I wyrobić siłę! (Typowe marzenia gniewnego nastolatka - wyglądać jak Lee Heaney)Kształtowanie i udoskonalanie sylwetki możliwe jest tylko dzięki odpowiednim treningom, prawidłowym odżywianiu (również odpowiednim stosowaniem suplementów), motywacji i oczywiście ogromnym nakładom pracy, systematyczności, koncentracji itp..., a ponieważ wiele osób pragnie osiągnąć rezultaty jak najszybciej, sięga po sterydy, co kończy się niestety tragicznie. (Mała nutka refeksji z mojej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja też chcę masy nabrać ale taki trening zastosowalem po to by nauczyć sie systematyczności i techniki jeszcze przy obciążeniach ktore nie stwarzały ryzyka kotuzji, a zwiększona wytrzymałość da ci wieksze możliwości wyrabiania siły

"Gdzie jesteś mój ojcze? Obdaruj mądrościa swego syna..."

Wesoły wegan :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maść na rozstępy.

Następny temat

JAK NAJLEPIEJ WYCISKAĆ NA KLATE?

WHEY premium