SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZNAMIE

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
witam mam problem mam malutkie znamie na brodzie ktore jest narazone na sakleczenie (golenie) i raz rak sie stalo ci nie wiem co zrobic... wogole to to taka chrosta a nie plama pzdr

koko

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
no masz racje ja generalnie czuje cos takiego ze jak nie wypije ze 2-3litry czystej wody dziennie to jest jakoś żle takie mam uczucie ze czuje te nerki... tak samo jak wykonuje przez dłuzszy czas jakie czynnosci w ktorym jest duzo trzęsienia nigdy nie lubilem pic wody lubiałem soki i niestety bardzo pomaranczowe....... generalnie to genetyka tutaj pewnie duzą role gra moj wuja brat mojej mamy ma to samo , a ja nigdy nie poymslalem ze mnie to moze spotkac przez co styl mojego zycia był zupełnie inny nie jadłem śniadań nie piłem wody lunilem jesc duzo czekolady...i nawet tego wodą nie popijałem ehh ale kto mógł wiedziec

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Można przeprowadzić kontrolowane usunięcie. Był jakiś czas temu podobny post bodajże.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
no ja mysle zeby wybrac sie do dermatologa ale nie jest to chyba nic groznego>??

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Groźne to może się stać jak notorycznie będzie dochodzić do mechanicznych uszkodzeń - np. przy goleniu, przypadkowe zadrapania itp...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
dlatego znamiona które są w miejscach drażnionych się usuwa. Pojdziesz do poradni onkologicznej, powiesz w czym rzecz, że zdarza ci się to podrażniać przy goleniu itp i wątpię żeby Cie na zabieg nie zapisali.
Z reguły problemu nie robią

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
sama nazwa onkologicznej wzbudza strach a nie wsytraczy isc prywatnie do jakiegos dermatologa?

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
jak chcesz płacic to oczywiscie ze wystarczy

dlaczego od razu strach.. przeciez idziesz to wycinać profilaktycznie, a nie leczyc sie na raka

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
a wycięcie znamiona nie spowoduje jakis chorob za ile tam lat kiedys cos słyszałem....

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
a wycięcie znamiona nie spowoduje jakis chorob za ile tam lat kiedys cos słyszałem....

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Jeśli osoba wykonująca zabieg wykona go dobrze to nie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
zadziwia mnie wasza wiedza jestes lekarzem?? a cos prywatnego godnego polecenia

koko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nacięty język

Następny temat

Dziwny ból mięśnia

WHEY premium