SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xpand,crevolution

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Hey mam takie oto pytanko dla znawców na tym forum.
Z tego co wyczytałem powinno sie zaczynac od mono poprzez ester i konczac na jablczanie.Mono miałem juz kilkanascie cykli i juz dawno nie działa dlatego chciałbym sie dowiedzieć co by było najlepsze i jak to ewentualnie brać i z czym połączyć:xpand,crevolution,nitrobolon,creafusion,crester,TCM,reactor pro3 itd
dzięki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
to zależy ile masz funduszy...

z tego zestawu polecam:

XP + XP
XP + CR
CR + CR
XP + CP
CR + CP

wymieniać mógłbym tak długo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
ziper69 co do kasy to nie ma problemu.Acha i mam juz zakupione creafusion 500g bo jakos tak wyszło że zamówiłem to co bys do tego polecił?Bo 500g to za mało jak na 1 cykl albo to odstawić a zrobic 2x Xpand?Coć wolałbym zjeść jak juz to mam;)A i co z tym że po mono powinno sie robic ester i konczyć na jablczanie?Dzieki za szybką odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
stary jakbyś miał jeść te suple w takiej kolejności to by Ci życia zabrakło na stestowanie wszystkoch nowości

jak masz hajs to dokup XP lub CR i będzie gitara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
ziper69 oki dokupię Xpand:D dzięki za rade!A i nie będę zakładał kolejnego topica i tu sie spytam odrazu,co by było najlepsze na spalenie fatu?Codzi o jakies 10 kg moze troszkę więcej.Czy Thermo speed byłby oki?A i czytałem tutaj gdzies o tych żelach z USA troche drogich ale skutecznych?dzieki za pomoc z góry!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
żele są na końcową fazę wycinki jak masz już niski poziom fatu

możesz spróbować thermo speed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
No i kolejna cenna wskazówka-Dzieki!
ps.jak to jest z tymi sogami?Bo nie mam abonamentu a klikłem i w temacie pokazało że 1 oddany?Jak nie zalicza to duchowego daję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
jak nie masz abona to zalicza na głównej stronie, ale nie nalicza użytkownikowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Oki to jeszcze się zapytam jaki jest sens dorzucic samo CEE a jak tak to z jakiej firmy najlepiej no i pytanko najważniejsze;)Kto tu sprzedaje Xpand?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mag poszedł mail odnośnie kupienia Xpand , a CEE nie musisz dokupywać, ale jak chcesz to śmiało kupuj i dorzucaj do porcji creafusion.

Zmieniony przez - DUDEK w dniu 2005-04-25 14:58:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
A dostałem soga 1 w dodatku-YUPI dzieki DUDEK niestety ja moge dać tylko duchowego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który Fat Burner?

Następny temat

Zestawik

WHEY premium