SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wywiad z Crocopem (PL)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Mamooth - nie chodzi o to, że lżejszy, tylko o to, że jako striker Silva nie jest ta tym samym poziomie co Crocop. Hunt będzie pierwszym gościem, który na tym polu będzie Crocopowi dorównywał klasą, umiejętnościami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
Mirko..." Życzę wesołych świąt i szczęśliwych świąt! Zrobię co mogę by pokazać ekscytującą walkę wam wszystkim na NYE." ...Mirko liczę na za***istą walkę trzymam kciuki!!!

"jest sens bo ja na mmaniacs nie wchodze" .........ja bardzo rzadko, sfd jest bardziej gościnne (przynajmniej dla mnie).

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2669
hehehe Baby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Baby - dla Ciebie wszystko!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
Q: Powodzenia! Chcesz coś przekazać fanom?
M: Życzę wesołych świąt i szczęśliwych świąt! Zrobię co mogę by pokazać ekscytującą walkę wam wszystkim na NYE.


To zrób jeszcze coś zeby fani w Polsce mogli oglądnąć to co chcesz im pokazać...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 481 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3800
Jeśli chodzi o MMA Silva ma lepszą stójke od Filipovica.Powinni zorganizować ich rewanżową walke ,Wand skopałby mu dupe.

In my heart I do not feel that I must prove anything

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
a na jakiej podstawie sądzisz że Wand ma lepszą stójke od Filipovića???

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 481 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3800
OK ,porównajmy tych zawodników pod kątem MMA.Jeśli chodzi o techniki bokserskie Wand jest bardziej agresywny i bezkompromisowy (jak zresztą wszyscy zawodnicy Chute Boxe-co mi sie z***iście podoba),nie boi sie ,że walka może przenieść sie do parteru.Mirek natomiast walczy z defensywy na dystans ,teraz używa pięści o wiele rzadziej niż za czasów K-1 ,nie jest też już tak agresywny i nie uderza takimi seriami jak kiedyś ,a to właśnie dlatego ,że za wszelką cenę chce utrzymać walke w stójce.Jeśli chodzi o kopnięcia ,no to bezdyskusyjnie lepszy jest Cro Cop ,ale walcząc praktycznie samymi nogami z kimś takim jak Wand (który nie da sie zaskoczyć jak frajer) to za mało ,co pokazał w ich 1 walce.Oczywiście zdaje sobie sprawe ,że ich pierwsza walka to co innego niż by było teraz ,ale myśle ,że i tym razem Wand byłby lepszy ,bo chyba nikt nie ma wątpliwości ,że wtedy lepszy był brazylijczyk.No i jeszcze kolana ,tutaj zdecydowanie lepszy jest Wand.No i parter który obu służy raczej do defensywy (obydwaj bodajże skończyli chyba po jednej walce przez chwyt).I tak właśnie jest.Dlatego myśle ,że jeśli Cro Cop zechce walczyć z Huntem w stójce to zostanie zniszczony.Cro Cop może wygrać tylko decyzją.Jeśli Hunt nabrał troche pojęcia o parterze to dla Mirka to może być jeszcze trudniejsza walka niż z Fedorem.

In my heart I do not feel that I must prove anything

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8503
Mirko jest zdecydowanie bardziej inteligętnym fighterem niż silva . Unika wymian i oczekuje na swoją szanse co jest dobrą i skuteczną taktyką . Myśle że wygrałby Cro Cop który unikałby wymian i walczył w dystanie oddając od czasu do czasu mocne kopnięcia licząc na k.o .Mirko jest dla silvy cholernie niewygodnym rywalem ponieważ nie szedłby na wymiane a większość przeciwników z którymi wygrał wand wymieniała z nim ciosy. Silva nic by nie zdziałał swoimi cepami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3956
mirek jest niewygodny dla wiekszosci fighterow.. :)
walka z silva byla jego bodajze pierwsza na zasadach mma i gdyby teraz doszlo do rewanzu to wydaje mi sie ze silva nie zszedl by z ringu o wlasnych silach..
pozatym crocop bardzo dobrze dopasowal stojke do walk mma..

mimo to licze ze hunt zaliczy swoje 3 zwyciestwo w pridzie.. :F

Everything should be designed as simple as possible, but not simpler..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Yoshida gotów do znokautowania Ogawy!

Następny temat

Minotauro ostrzega Zuluzinho

WHEY premium