SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wywiad z CroCop'em 18.07.2006

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Dokładnie. Szkoda czasu zawodnika oraz słuchaczy, żeby wygłaszać banały. Wypowiedź, że "wszystko zweryfikuje ring" jest równie wiele mówiąca jak "pożyjemy - zobaczymy". A z wypowiedzi powinno móc się coś wyłuskać, prawda? Natomiast wartość informacyjna wypowiedzi tak banalnej jest zerowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Dzięki takiemu gadaniu oczekiwanie na walkę oraz same jej oglądanie jest o wiele bardziej emocjonujące. Na walkę Wanda, Cro Copa i Rampagea zawsze wyczekuje się w napięciu podczas gdy okres przed walką Fedora raczej rzadko budzi emocje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Przed walkami Fedora nie ma emocji, bo i tak wiadomo kto je wygra

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Między innymi o to mi chodziło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2669
,,Zdanie "wszystko zweryfikuje ring" jest oczywiste dla każdego. Po co mi czytać wywiad w którym mówią to, co wiedzą wszyscy ?”

Deadcraft – rownie dobrze można w druga strone , czyli , ze twierdzenie jakiegos zawodnika ze wygra jest również banalne ,bo to oczywiste ze powie ze to on wlasnie wygra i wiedza to wszyscy ,a prawda jest jedna – obojętne co by nie mowil to i tak zweryfikuje to ring , ale jedni lubia to a inni tamto.

,,Dokładnie. Szkoda czasu zawodnika oraz słuchaczy, żeby wygłaszać banały’’

No widzisz , a dla mnie to sa banaly i takie gadanie ,,na pewno wygram” jest nic nie warte i nie wnoszące.

,,Dzięki takiemu gadaniu oczekiwanie na walkę oraz same jej oglądanie jest o wiele bardziej emocjonujące. Na walkę Wanda, Cro Copa i Rampagea zawsze wyczekuje się w napięciu podczas gdy okres przed walką Fedora raczej rzadko budzi emocje.”

No ok., może tak masz ,ok., ale ja interesuje się bardziej sama walka i nie działają na mnie jakies pyskowki itd., Fedora podziwiam za jego walki i zawsze z ogromnymi emocjami czekam na jego starcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1984
Robert c: nie musisz czytać wywiadów - nikt Cię do tego nie zmusza. Ja lubię je czytać i oczekuję po nich czegoś mniej banalnego niż "wszystko zweryfikuje ring".

To oczywiste, że gadanie przed walką nie ma wpływu na jej wynik. Czyli nie warto w ogóle przeprowadzać wywiadów ? Po co, skoro wszystko zweryfikuje ring ? Wg. takiego rozumowania, nie ma sensu czytać innych książek niż dokumentalne (bo i po co? przecież wszystko co piszą w fabularnych to stek łgarstw o sytuacjach które nigdy nie miały miejsca).

Wywiad jest po to, aby podgrzać atmosferę i aby ludzie mogli dowiedzieć się o odczuciach danego zawodnika przed walką.

Lubię czuć nastrój budowany przez zawodników za pośrednictwem ich wypowiedzi, a do wyciągania wniosków w stylu "pożyjemy - zobaczymy" nie trzeba przeprowadzać żadnego wywiadu.

Zmieniony przez - _deadcraft w dniu 2006-07-24 13:50:43

"Tak się wk..wiłem, że poszedłem poćwiczyć moim ulubionym młoteczkiem",
"Mówiłem mu: stary, CroCop ci j**nie i pójdziesz spać" - E.Fedor

http://youtube.com/results?search_query=pudzian czyli koks po polsku&search=Search 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Wand nie pozostaje dłużny Cro Copowi.

Będę walczyć ważąc 97 kg. Będę go bił aż upadnie a wtedy będę stompować mu twarz(trudne do przetłumaczenia na polski ew. stompać mu po twarzy ).

Wand twierdzi że już jest w 100% przygotowany do walki z "nowym" CC którego parter sie polepszył. Wand wyleczył już złamane żebro i nie nęka go żadna kontuzja.

source: portaldovt.com.br ( sherdog.net)



Zmieniony przez - vtserafin w dniu 2006-07-24 17:10:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Może zamiast "stompać mu twarz" - "Deptać mu twarz" ?

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3673
Wiadomo że przed walką Wand mówi że go nic nie nęka-Przecież nie napisze że ma np.stłuczone żebra i będzie musiał na to uważać...Adamek do walki o mistrzostwo nie przeboksował żadnej rundy sparingowej ze względu na złamany klamot,a obóz Brigsa jak i żaden dziennikarz się o tym nie dowiedział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Marian stompać mu po twarzy brzmi bardziej poetycko a stompować mu twarz bardziej fachowo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sukosan Fight Night - zmiany w polskiej ekipie

Następny temat

MMA-TV- BARDZO WAŻNA SPRAWA!

WHEY premium