SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysokie ciśnienie na testosteronie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
Dzięki za odpowiedź. Poniżej wrzucam swoje wyniki badań. Wg mnie są całkiem niezłe. Martwią mnie tylko niedojrzałe granulocyty. Od stycznia parametr rośnie, najpierw był lekko ponad normę, potem nieco mocniej, dzisiaj jest już dwukrotnie ponad normę. Ktoś się z tym spotkał? Coś możecie podpowiedzieć?








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
A nie masz problemów ze stresem/nerwami? U mnie tutaj był główny problem jeśli chodzi o skoki ciśnienia, jak ogarnąłem nerwy tak problem zniknął całkowicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
Mam. Ale to tak jak każdy. Praca, dom, dzieci, staram się ogarnąć ten bajzel najlepiej jak umiem wiec czasem są nerwy i stres.
Kardiolog tez ostatnio wspominał ze musi być jakiś bodziec zewnętrzny który powoduje skoki ciśnienia. Na 24-godzinnym badaniu holterem ciśnieniowym skoki ciśnienia największa korelacje pokazywały z pracą - i tam rekord to 190/80 świeżo po wyjściu ze spotkania. Ale nie bardzo wiem co z tym zrobić, jakiś turbo-patent na ukojenie nerwów?

Dodatkowo te niedojrzałe granulocyty, to nie daje mi spokoju. Szukam w okolicy jakiegoś lekarza co spróbuje postawić diagnozę, jak ktoś coś ma to dawać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
naginator
Mam. Ale to tak jak każdy. Praca, dom, dzieci, staram się ogarnąć ten bajzel najlepiej jak umiem wiec czasem są nerwy i stres.
Kardiolog tez ostatnio wspominał ze musi być jakiś bodziec zewnętrzny który powoduje skoki ciśnienia. Na 24-godzinnym badaniu holterem ciśnieniowym skoki ciśnienia największa korelacje pokazywały z pracą - i tam rekord to 190/80 świeżo po wyjściu ze spotkania. Ale nie bardzo wiem co z tym zrobić, jakiś turbo-patent na ukojenie nerwów?

Dodatkowo te niedojrzałe granulocyty, to nie daje mi spokoju. Szukam w okolicy jakiegoś lekarza co spróbuje postawić diagnozę, jak ktoś coś ma to dawać


Kup sobie ashwagande lub jakieś dobre adaptogeny polecam wszystko z Now Foods, przerobiłem różne ashwy i żadna nie ma podjazdu do tej z now foods, suplement który fajnie wycisza organizm, akurat nerwy mają mega mocny wpływ u wielu osób na ciśnienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 668 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26561
Wrzuć captopril 12,5mg jak nie pomoże 25mg ewentualnie polpril 5mg dziennie do tego aschwe.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
Wrzucam info jakby ktoś kiedyś miał podobna sytuację i szukał rozwiązań:

Zmniejszyłem dawkę teścia na 75mg 2x week. Teraz jestem w połowie widełek normy. W takim stanie minęło kilka tygodni i ciśnienie wreszcie puściło i wrocilo do normy. Leki nadal biore, chociaż jestem niemal pewny że była to reakcja organizmu na zbyt długo podniesiony poziom testa, jakkolwiek nie miało by to sensu.

Polecę w ten sposób jeszcze 8 tygodni i wracam na normalne dawki. Zobaczymy jak wtedy organizm zareaguje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1066 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22749
U mnie podobnie skakslo polpril 5 mg i mam spokój nerwy dużo psują
2

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Panowie z jakich wartości do jakich wam ten Polpril zbija ciśnienie? ja też mam skoki ciśnienia, próbuję leków uspokajających, jest coś tam lepiej, ale chyba bez typowych leków na ciśnienie się nie obejdzie, a już staje się to dla mnie męczące...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
Nie wiem jak Dugiiemu. Ja po wrzuceniu nebilet + dipperam zjechałem ze skoków ciśnienia do 180/80 na 140-160(ale tu rzadko)/60. Niby nie jakoś kosmicznie wysokie ciśnienie, ale ja czułem to okrutnie. Ucisk w tyle głowy praktycznie 24/7. Dopiero obniżenie dawki teścia pomogło.
Ale jak działanie samego polprilu to nie powiem bo nie brałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Im szybciej wdroży się leczenie lekiem tym lepiej dla samego człowieka, szybsza rekcja słabsze leki i dawki. Lepszy efekt. Ludzie zbyt długo zwlekają sztucznie się dopingując na czym cierpi życie + niestety układ sercowo-naczyniowy łatwo zajechać, a o pompa trzeba dbać.
4

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan i tura

Następny temat

Masa z dobrą definicją

WHEY premium