SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysoki poziom kortyzolu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
suple91 nie robiłem usg jamy brzusznej tylko tarczy i wszystko ok :) ,endokrynolog powiedział że po tych badaniach co teraz zrobię będzie już wiadomo co dolega,u endokrynologa byłem prywatnie ponieważ chcę żeby lekarz zajął się mną w 100% a nie żeby mnie zbył chociaż różni ci lekarze jeden taki drugi znowu inny krótko mówiąc taka już polska polska służba zdrowia.Najlepsze było jak odebrałem dziś te wyniki i zobaczyłem mój poziom teścia wolnego miałem po prostu ochotę krzyknąć do endokrynologa dawaj mi receptę na jakiś koks :D hehe , ale tak szczerze to nie chciał bym brać nic z tych rzeczy syf,syf szkoda zdrowia,skutki uboczne duże itd ,ale jestem tym zaniepokojony niższy poziom niż rok temu jak bym się teraz tym nie zajął to za rok mógłbym chyba zapomnieć o wzwodzie :D



Zmieniony przez - BruceWayne91 w dniu 2015-05-22 15:34:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Często przy hormonalnych zaburzeniach ludzie muszą brać leki do końca życia. Zdawaj relację co tam będzie dalej z tobą :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no oby nie było tak w moim przypadku,w niedziele o godz 23 łykam tabletkę DEXSAMETAZONU i w poniedziałek przed 8 rano oddaje krew we wtorek odbiorę wyniki i zdam relacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A przy okazji ile płaciłeś za wizytę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za wizytę 80zł a za USG tarczycy 70zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
Rzeczywiście ten testosteron niepokojąco spada. Endo aż taki pewny, że będzie wiedział co dolega? We wtorek zerknę tu z ciekawości, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no jestem bardzo zaniepokojony że testosteron tak nisko :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Testosteron masz w normie przecież.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może jest w normie ale jak to wygląda u mnie jako u 23 latka norma 5-42 przed badaniem teścia myślałem będzie pewnie górna granica albo nawet ponad normę,przed dzisiejszym badaniem teścia wolnego robiłem je jakieś 10 miesiecy temu i wtedy było 15 i byłem bardzo zdziwiony ale jak dziś zobaczyłem że jeszcze sie zmniejszył do 10 to już szczena mi opadła niektórzy widze mówicie jest w normie ok ale jak widać spada i co jak bym teraz nie robił tych badań i robie je powiedzmy za nastepne 10 miesiecy to wtedy bankowo poniżej normy jako prawie 24latek mam zapomniec o erekcji Panowie to tak jak by 60 latek zrobił badanie na teścia wolnego i ma prawie górna granicę to też by nie wyglądało za normalnie chociaż na pewno ktoś sie znajdzie i powie że to normalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do danego wieku są odpowiednie normy. Nie wiem czemu robiłeś testosteron wolny zamiast całkowitego. Ja całkowity miałem 3 miesiące temu 280-800 norma u mnie 400 a 2 late temu miałem robiony wolny i wynik 16.41 norma 3,84 - 42 i też szaleństwa nie ma. Nie wiem jak teraz bo miałem 3 miesiące temu robione badania i wyniki mi wyszły ponad normę a ja dalej ich nie powtórzyłem i nie poszedłem do lekarza .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

uczucie gorąca w klatce piersiowej i lekkie kłucie w lewej części klatki.

Następny temat

Zwalczenie ginekomasti bez skalpela, pomocy :)

WHEY premium