SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysoka prolaktyna i bilirubina

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 88
Nie wiem już co robić mam podwyższona prolaktyny i bilirbrine całkowitą już od dłuższego czasu, endokrynolog przepisał mi diostonex na tą prolke, a tą bilirbrine olał i powiedział że pewnie mam zespół Gilberta, ale mam wrażenie że sam diostinex nie rozwiąże problemu bo już kiedyś miałem coś podobnego tylko był to inny preparat i po odstawieniu, prolka wróciła, przysadkę mam zdrową bo miałem rezonans. Zostałem po prostu zlany przez lekarza.
Nigdy nie brałem sterydów wiodę zdrowy, aktywny tryb życia, jestem wegetarianinem, jem dużo nabiału, bo to moje ulubione źródła białek.
Moje objawy:
- Libido zerowe
- Czasami stany depresyjne
- Czasami bardzo głośna praca jelit
- Często wieczorem śmierdzące gazy
- Żółta skóra
- Cała ta przygoda trwa już kilka miesięcy i od samego początku towarzyszą dwie białe plamki pod ustami które od reszty skóry różnią się tylko kolorem, jednego dnia są blado-brązowe, q drugiego krwisto-czerwone.
Nie mam pojęcia czy to wszystko ma jaki kolwiek związek.

Jeśli ktoś chce się podjąć diagnozy albo może jakoś pomoc byłbym mega wdzięczny.

Podejrzane wyniki badań załączam niżej:


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Jakieś inne bad diag masz/robiłeś..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Poczekamy na odpowiedź na pytanie wyżej, ale ja dodam od siebie - uważaj na udostępnianie swoich danych, imię nazwisko to pół biedy, ale PESEL to zakrywaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Nie do końca wiem jakich porad od nas oczekujesz. Jesteś pod opieką lekarza specjalisty. W sytuacji, gdy z jakichś powodów mu nie ufasz, lub czujesz się źle, to sugeruję po prostu zmienić go na innego. Nie powinno być z tym większego problemu. Bez wątpienia warto wykonać więcej badań hormonów, żeby zoabczyć jak to wygląda. Między innymi testosteron wolny, związany, LH, FSH.

Podwyższona bilirubina z kolei najczęściej wynika że złego trybu życia. Źle odżywianie, wysoki poziom tkanki, w tym otłuszczenie organów wewnętrznych, brak aktywności fizycznej. Z resztą zaburzenia hormonalne również.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 41 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 179
U mnie bilirubina wynika, z tego że mam dwa woreczki żółciowe. Tak jest takim ewenementem. Na wysoką bilirubinę wskazuje również schorzenie, które się nazywa zespołem Gilberta.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaburzenia hormonalne - pomoc

Następny temat

Problem z kręgosłupem - porady

WHEY premium