SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyskakujący kciuk - leczenie zakończone.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3167
Witam 4 tygodnie temu naderwałem woreczek stawowy w prawej ręce - wyskakiwał mi kciuk. Dzisiaj ściągnięto mi szynę gipsową - palec nie wyskakuje lecz przy mocnym ruszaniu czuje, że 'coś' było zrobione - nie jest to ból czy coś w tym stylu, tylko głupie uczucie. Lekarz przepisał mi zwolnienie z lekcji wfu do końca października. Zapomniałem spytać, czy mogę chodzić na siłownie przez ten czas, więc to pytanie kieruje do Was.

Pauzuje już ponad 6 tygodni (2 tyg. wakacji + 4 tyg. kontuzji) strasznie mnie ciągnie do treningów, lecz nie chciałbym ponownie złapać tej kontuzji.

Czy powinienem rozpocząć treningi? Usztywniłbym rękę bandażem elastycznym lub rękawiczkami i ćwiczył na niedużym obciążeniu. Co o tym myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1636 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58446
sporo cwiczen mozesz wykonywac bez wiekszej ingerencji kciuka,

po prostu uwazaj na niego i nie przesadzaj,

a dziwne uczucie przy wykonywaniu ruchu prawdopodobnie spowodowane jest nie uzywaniem kciuka przez dlugi orkes czasu

powoli do przodu

Zmieniony przez - K_u_b_u_ś w dniu 2008-10-01 12:06:53

'5 serii to zdecydowanie za dużo. Chyba, że na dopingu jedziesz.'

WE LOVE YOU !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
chodzi o to że był staw unieruchomiony żeby torebka była jakby to powiedziec bardziej obkurczona i trzymała kości w stawie ...

bardzo ostroznie jesli juz chcesz cwiczyc

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3167
A jeśli miałbym jeszcze pauzować to jak długo?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadcisnienie, czy sa jakies leke bez recepty?

Następny temat

Łydka i ból

WHEY premium