SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wygladam na 18 latka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez B-50 z działu Doping - zdjęcia.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1478
Witam. Mam taki problem, mam 29 lat i wygladam bardzo mlodo!!!! Nie piszcie zebym sie cieszyl itd ze lepiej wygladac mlodo bo laski mozna mlodsze wyrywac itp... Mam zone i dziecko ale.... Nie czuje sie wogole jak typowy facet bo na takiego nie wygladam!!!!!
Pierwszym moim powaznym problemem jest bardzo ale to bardzo maly zarost na twarzy!!!! Mam rzadkie i cieniutkie wloski!!! Koledzy w pracy o 9 lat mlodsi maja zarost jak dorosli faceci, a ja przy nich wygladam jak dziecko i tak sie czuje. Juz mi psychika siada powoli!!! Nikt nie traktuje mnie powaznie bo na takiego nie wygladam!!!
Nie piszcie tylko zebym sie cieszyl bo nie musze sie golic codziennie ze niejeden by sie ze mna zamienil!!! Gowno prawda!!! Mecze sie juz tyle lat ze nie moge wytrzymac i nie moge juz zyc tak dalej!! Chce wydoroslec fizycznie!!!
Bardzo prosze was o pomoc!!!
Co moge brac (ale tylko w tabletkach) zeby wzksztalcily mi sie cechy drugorzedne. Duzo czytalem o sterydach, prohormonach itd. Wydaje mi sie ze najlepszy byl by Undestor ale ciezko dostac od kogos kto by go przetrzymywal w warunkach aptecznych (potrzebuje niska temperature inaczej traci swoje wartosci). Zastanawiam sie tez nad metanabolem.
Moze ktos z was mi doradzi co wziac.
Moze wiecie co ma najwieksze dzialanie androgenne.
Licze na powazne odpowiedzi na moje pytanie i prosze o nie odradzanie brania czegokolwiek!!! Nie chcesz odpowiedziec to nie pisz wcale.
dzieki
1

STRONGMEN

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Proponuje pojechac na ostre ku...y i w koncu ukuć zmeżniejesz porzadna dziwka zrobi z ciebie mezczyzne

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sterydy cie nie postarzeja ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10539
troche cieżki problem i wogóle nie powinien nikt Ci niczego polecac.. ale testosteron sprawi ,że troszeczke Ci włosków przybedzie..undestor jest za słaby.. jedynie prolo..omka albo prop...

Zmieniony przez - niezłomnyy w dniu 2009-11-01 12:16:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Psychiatra Ci pomoże, i nie jest to żart z mojej strony.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 658
****a masz problem !

dzieci w afryce giną bo wody nie mają a ty jęczysz że młodo wyglądasz.
1

.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja chociaz cie nie widze juz cie traktuje niepowaznie,nie w wygladzie szukal bym rozwiazania twojego problemu
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29963
W ogóle co ten temat robi w tym dziale?!

Problemu bym szukał w psychice, a nie wyglądzie fizycznym.

Ale widze, że kolega jest zdesperowany. Test pewnie i byłby jakimś rozwiązaniem...

Jestem tym, kim jestem. Dzięki "nim" jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5227
Nie wyrzywajcie sie na gosciu , bo to naprawde dupowata sprawa .
Krotko mowiac nie zrozumie ten kto tego nie doswiadczyl.

Do autora : dosc dlugo cie trzyma , ja tak mialem do 26 roku zycia.
Czy duzo sypiales za nastolatka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nastepny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11165
podobno laski takich lubią

nie ma takiego bicia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5227
Jesli chcesz zarostu to test w strzalach , ale to dziala tez na owlosienie reszty ciala . Jesli chodzi o cos w tabletkach to watpie , a nawet jesli cos jest to watpie zeby dzialalo lepiej od testa .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy chłopaki:)

Następny temat

johimbina apteka

WHEY premium