SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wniosek o pogrubienie patriota

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3783

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1196 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8343
Moja odpowiedz brzmi................................................................................................................TAK

"Wiedza jest jak zagubiony wielbłąd muzułmanina-łap ją , gdy tylko ją napotkasz"
"Szukaj wiedzy od kołyski do grobu"
Pajacyk roolesss http://www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
No to chyba nie ma wątpliwości? Większość wymagana została osiągnięta , a przeciwnicy się nie zgłaszają.

Kliknij, przeczytaj, jeśli masz coś ciekawego wklej :
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=57405&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez jestem za TAK. Osoby mądre i udzielajace sie powinny zostac docenione Pogrubiamy.

Jedno bardzo wazne pytanie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Chcialbym zeby wypowiedzial sie np Michail albo brutus co nie znaczy ze wasze opinie nie sa dla mnie wazne , wrecz przeciwnie

Życie to tylko chwila . Pamietaj o tym .

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Dużo się udziela w treningu i skoro kruszek został pogrubiony to on też powinien, tak samo jak lord rav.
Chodz myśle że za często sa nadawane te pogrubienia i za prosto to przychodzi.





Tekst tygodnia SFD
"Przede wszystkim drogie Panie przestańcie żreć!!!"

===Moderator w dziale Trening===
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Dzieki za odpowiedz brutus .
Pozatym to dobrym schematem by byly dwa rodzaje pogrubien takie jak np w suplementacji ma lucek (on po prostu ma taka wiedze z miejsca powinien byc modem i dorownuje albo i nawet przewyzsza wiedze modow )
W treningu jest to raczej niemozliwe (no chyba kazdy wie dlaczego )ale np porownanie mojej wiedzy do wiedzy Size bylo by nie na miejscu .
Zreszta sam nie wiem co o tym myslec .

Życie to tylko chwila . Pamietaj o tym .

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Moim zdaniem za łatwo zostać specem w dziale , podwyższyłbym progi speca i experta, albo dodał jakiś status np. Super expert , bo powyżej 100 już nic nie ma...

Kliknij, przeczytaj, jeśli masz coś ciekawego wklej :
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=57405&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
no ja bym to podwyższył tak ze dwa razy, zagadam MaTEO ale narazie to mi net nie działa nie mam pojęcia dlaczego i pisze z innego kompa





Tekst tygodnia SFD
"Przede wszystkim drogie Panie przestańcie żreć!!!"

===Moderator w dziale Trening===
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Tez mi sie tak zdaje .
Expert powinen byc od 200 a specjalista od 100 (zreszta za jakis czas znow trzeba bedzie powiekszac).
Wtedy pewnie michail jako pierwszy bedzie mial 1000 sogow w jednym dziale ( za takie cos powinien byc jakis link innego koloru z napisem Guru )

Życie to tylko chwila . Pamietaj o tym .

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a podwyzszajcie sobei dwa razy ja sie kilka razy wypowiem i znowu bede mial znawce
a co do patriota - wybacz narazie niezaglosuje, zrobie to w drugi dzien ferii kiedy troszq zaczne sie udzielac w treningu więc TY 1dnia ferii sie duzo udzielal zebym wylookal co tam naprawde wiesz...

a co do roznicowania pogrubien - dawno jzu wysunelem ten pomysl
np: Lucek to doradca od urodzenia a naprzyklad Kruszek nauczyl sie prawie wszystkiego na forum
i ten i ten duzo wiedzą(sorki ze akurat z dwoch roznych dzialow) ale ich wiedza sie rozni bo Kruszek jeszcze sie uczy a Lucka juz nc nowego niemozna nauczyc bo wszystko wie

przemyslcie to

pozdrawiam

najlepsiejszy dzial w historii
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niesłuszny BAN...

Następny temat

Powiadomienia....

WHEY premium