SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielkie pytanko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dowiem sie czegos o tym superku ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6477
Ty chyba chcesz zeby ktos cie porzadnie opier... Ja tam jestem spokojny czlowiek i powiem ci spokojnie: wejdz do wyszukiwarki, wpisz superka lub superanabolon i dowiesz sie wszystkiego, nawet tego ze deka i superka to ta sama substancja, czyli nandrolon. Skoncz ten cykl, odblokuj sie i juz nie bierz koksow.

Cogito ergo sum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6038
Krasiu ale on już ćwiczy rok na sucho ,to niech bierze , po co ma się odblokowywać niech dokupi z 20 deki albo troche więcej , z takim stażem treningowym to on nawet diety nie potrzebuje ,będzie rósł,rósł ...

chcesz być jak olbrzym ,to ćwicz jak olbrzym
nie zaglądaj tu: http://www.sfd.pl/temat170674/
Legio patra nostra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


od roku na sucho teraz na mokro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
biernas hehhhee

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm pan biernas stara sie być dowcipny :) ale jakos mnie to nie śmieszy!!

No i teraz nie wiem czy sie bawić w to czy nie,ale na samej dece?? i jeszcze jedno ostatnio zauważyłem że coś nie tak z moja pala :( nie że nic ale jakoś mi sie nie chce tak jak kiedyś przecież chyba dużo nie wbiłem 5 deci i troszke superka i juz mi sie coś wali no to co teraz jakiś odblok czy jakiegos teścia załadować a moze wystarczy Tribulus ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
5 deci i troche superki co to za cykl mial byc ty zato jestes zabawny
jestes blady w tym temacie idz poczytaj troche i wpadnij jak znajdziesz rozum.5 deci na 5 tyg a minimum to 8 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz wystarczy poszukac rozumu a zgubiles go przed tym jak zaczoles ten cykl o ile mozna go takim nazwac


< Lol cykl > dla matolow 15 - 17 latki

podwiesic posta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem jakie jest minimum poprostu przerwalem. nie wiem tyle co wy na ten temat i po to własnie jestem na tym forum żeby sie czegos dowiedzieć bo na necie wszedzie to samo :)a o mój rozum nie musisz sie marwić panie biernas ja sobie rade dam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935


do wyszukiwarki i od biernasa sie tu odczep
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL DLA PIŁKARZA

Następny temat

Pomozcie!

forma lato