SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wezly chlonne <<pomocy>><<pomocy>>

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja na szyji mam juz pare lat raz co jakis okres(ostatnio rzadko powieksza się) byłem z tym u lekarza który stwierdził ze jest to przyczyna czestych angin które przechodziłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jasne..z chcęcią Ci postaram się pomóc...ale naprawdę..nie zastanawiaj sie i pędź na onkologię...jak chcesz to wbij na moje gg 4780449

Boofi: dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
mlody - jak od roku mas zpowiekszone te wezly to nie panikuj.

jakbys mial chorobe nowotworowa to na prewno przez rok bys sie tak dobrze nie czul jak teraz

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Usunięty przez krates za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
Mail - dzięki za GŁUPICH DENTYSTÓW ....
a apropo twojej postawy zdrowie (czasami zachowanie życia) a to że się rodzice dowiedza że palisz . niezły jesteś , prędzej czy pozniej i tak by się dowiedzieli ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przepraszam jeśli kogoś obraziłam...nie miałam takiego zamiaru..po prostu nie chcę,zeby ktoś tracił czas tak jak ja kiedyś...w takich przypadkach skuteczność leczenia często zależy od szybkości rozpoznania choroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
zgadza się ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm zajrzalam tu przez przypadek, i niestety musze stwierdzic ze sprawa rowniez dotyczy mnie . Mam na szyi po lewej stronie 2 guzki na wezlach chlonnych i tez juz od jakiegos czasu (nawet chyba dluzej niz rok). Musze powiedziec ze troche sprawe olalam bo myslalam ze to taka uroda moja (mama ma w tych samych miejscach co ja i mowi ze ma to od zawsze ), ale chyba jednak pojde do lekarza, bo troszke sie wystraszylam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jak juz niegdys pisałem albo nie to na szyi w okolicy mieśnia mostkowo obojczykowo sutkowego wiele osób na 1 albo 2 węzły powiększone !! i jest to normalne
jak na razie nikt mi jeszcze nie odpowiedział na pytanie czemu tak jest - a wciąż szukam odpowiedzi (moze zwiazane z pamiecią immunologiczna , po szczepienu , jakies takie aktywne ... prod przeciwciała - kto to wie ?? )
osobiście po lewej stronie w ok połowie długości mam dobrze wyczówalnego węzła - i to tak długo jak pamietam !!
co innego jak nagle sie pojawią ... i długo się utrzymują - to od razu do lekarza !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uff... pocieszyles mnie, niestety nie znam odpowiedzi na to pytanie, gdyby tak bylo nie zadalabym powyzszego. Ale wydaje mi sie ze i tak sie wybiore do lekarza, byc moze wtedy sie dowiem , POZDR i dziekuje za odpowiedz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wezly chlonne <<pomocy>>

Następny temat

Czy ja mam ginekomastie?:(

WHEY premium