SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WOJSKO i rekrutacja ;P

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17400
Dzięki za odpowiedź ale nie o to mi chodziło. Pytałem, czy jesli mimo tego, że mam astmę chciałbym isc do wojska czy by mnie przyjęli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
kategoria A - Przewlekła nieswoista choroba oskrzelowo-płucna (przewlekłe zapalenie oskrzeli, rozedma płuc), nie upośledzająca wskaźników spirometrycznych)
kategoria D - Przewlekła nieswoista choroba oskrzelowo-płucna, (przewlekłe zapalenie oskrzeli, rozedma płuc), upośledzająca wskaźniki spirometryczne
kategoria E - Przewlekła nieswoista choroba oskrzelowo-płucna, (przewlekłe zapalenie oskrzeli, rozedma płuc) z wybitnym upośledzeniem wskaźników spirometrycznych
kategoria B - Przewlekła nieswoista choroba oskrzelowo-płucna w okresie badań diagnostycznych lub leczenia specjalistycznego
kategoria D - sporadycznymi zaostrzeniami o niewielkim nasileniu
kategoria E - Astma oskrzelowa i zespoły astmatyczne, z częstymi zaostrzeniami i stanami astmatycznymi, wymagającymi leczenia stacjonarnego, oraz zespoły astmatyczne o ciężkim przebiegu u chorych sterydozależnych
kategoria D/E - Rozstrzenie oskrzeli nieznacznego stopnia (zniekształcenie oskrzeli), z towarzyszącymi objawami zapalnymi
kategoria E - Rozlane wieloogniskowe rozstrzenie oskrzeli

Tu raczej chodzi o ciężką astmę... Generalnie astma dyskwalfikuje, ale z komisją to różnie bywa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a byłes już w ogóle na komisji?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
On ma 17 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
np a kiedy się dyma na tą komisje wojskową?
ja tam dymałem w LO o ile mnie w tej chwili pamięć nie myli...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Dyma się w roku kalendarzowym, w którym się kończy 19 lat - czyli jeśli zdał wszystkie klasy i poszedł do szkoły normalnie to w 3 klasie liceum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ło kurcze to już nawet nie pamiętam kiedy dymałem do nich.


To moze lepiej niech autor tematu najpierw spróbuje nie dostać kat. D czy E i wtedy dopiero będzie można sie zastanowić nad tym problemem...

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-05-18 12:45:14

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17400
No to wygląda na to, że będę musiał pisać mature z kilku dodatkowych przedmiotów (tam wymagają tylko mate i polak), bo chciałem wybrać maturę pod studia a nie studia pod mature...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
W WSO wymagają jeszcze angielski
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO ROBIC PO SZKOLE ŚREDNIEJ !?

Następny temat

KONKURS NAJLEPSI W "SW" W TYM ROKU

WHEY premium