Witam. Przeszedłem badania kwalifikujące do służby wojskowej i oprócz przypadłości nijak nie wpływają na przyjęcie mnie do służby w moim orzeczeniu pojawiło się także coś takiego jak "zaburzenia depresyjno-lękowe". Kilka lat temu leczyłem się u psychiatry natomiast jest już całkowicie zdrowy i jak zdążyłem się dowiedzieć moja przeszłość nie wpływa w żadnym stopniu na końcowy wynik orzeczenia. Mogę jeszcze dodać że lekarz psychiatra z RWKL który przeprowadzał ze mną rozmowę na badaniach, w dużym streszczeniu zadał mi tylko pytanie "czy już wszystko jest ok?" Chcę się odwołać, ale co powinienem z tym faktem zrobić? Pobrałem już historie choroby od lekarza i zamierzam jutro wysłać list z odwołaniem. Czy kiedykolwiek ktokolwiek z was miał podobny problem i może udzielić jakiejś wiedzy??
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!