SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VICHY

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Jenna wysłałam ci meila ze sfd, mam nadzieję że dojdzie
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
sprawdz poczte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
A gwoli scisłości nie ma szamponów z Lirene
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
byc moze pomylilam z seria AA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
moja laska uzywa AVON i sobie chwali

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
ja tez uzywam i jestem jak najbardziej zadowolona,skóra jest fajnie napieta i delikatna w dotyku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3544
a ja wczoraj zaczęłam kurację liposyne z vichy.. no ciekawe jak to będzie mam nadzieje, że poskutkuje, bo jak nie to umrę, że w błoto wywaliłam 86 złotych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
ANIA to zdawaj nam relacje jakie sa efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3544
no cóż... zakupilam ten preparat żeby pomógł mi w walce z tym czymś na nogach i pupie. narazie drugi dzień, efekty no cóż..skóra jest bardziej napieta a to chyba dobrze świadczyhttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/1.gif[/img] mam nadzieje, że na tym nie pozostanie. jenna jeśli możesz i oczywiście masz to napisz mi jakieś linki do ćwiczeń na nóżki, pupę lub coś w tym stylu tu na sfd, bo tego jest tak dużo, a w sumie nie znalazłam nic porządnego. Z góry dzięki mam nadzieje, że na tym nie pozostanie. jenna jeśli możesz i oczywiście masz to napisz mi jakieś linki do ćwiczeń na nóżki, pupę lub coś w tym stylu tu na sfd, bo tego jest tak dużo, a w sumie nie znalazłam nic porządnego. Z góry dzięki mam nadzieje, że na tym nie pozostanie. jenna jeśli możesz i oczywiście masz to napisz mi jakieś linki do ćwiczeń na nóżki, pupę lub coś w tym stylu tu na sfd, bo tego jest tak dużo, a w sumie nie znalazłam nic porządnego. Z góry dzięki[img]../../buziaki/1.gif" alt="" />
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Tutaj powinnas znależć cos dla siebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odwodnienie hipotoniczne

Następny temat

Decadurabolin a stawy.

WHEY premium