SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uszkodzenie ACL II stopnia POMOCY

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14
WItam
2,5 miesiąca temu podczas gry w piłkę miałem wypadek. Bardzo mnie bolała noga w kolanie, nie mogłem jej zgiąć ani wyprostować. Przez tydzień ból był nawet podczas zwykłego chodzenie potem zniknął i mogłem wyprostować nogę. Nie poszedłem z tym do lekarza, a 3 tygodnie temu mi się to powtórzyło.

Byłem u ortopedy dał mi skierowanie na rezonans, na którym wyszło, zę mam uszkodzenie więzadła acl II stopnia. (postrzępione, nie całkowicie zerwane)

I teraz moje pytanie czy uszkodzenie II stopnia ACl kwalifikuje się do rekonstrukcji operacyjnej? Czy ktoś był w takiej sytuacji?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
To leży już w gestii lekarza prowadzącego oraz tego czy jesteś np. aktywny fizycznie wspomniana piłka nożna , oraz pytanie czy nie doszło przy tym również do innych uszkodzeń, ale prawdopodobnie czeka Cię zabieg operacyjny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14
Dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Spoko, możesz dać znać po wizycie jak się sprawy mają.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

golarka czy trymer - prezent dla chłopaka

Następny temat

Nagła utrata siły w klatce piersiowej.

WHEY premium