SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Usuwanie pieprzyków

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 56280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4583
peprzyki sa sexi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe :0 nie wszystkie, a pozatym sa niebezpieczne i rakotworcze i tu jest wieksza sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 722
dolaczajac sie do tematu, chcialem zapytac jakie pieprzyki sa kwalifikowane za male a jakie za duze?? a drugim moim pytaniem jest, jak wyglada usuwanie pieprzykow z twarzy i szyi(naliczylem ich ok 17:/)?? piszecie ze nie wolno sie opalac nawet przez 0,5 roku a przeciez twarz jest wystawiona caly czas na slonce:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
ja mam pieprzyk na twazy (ciemno brązowy wielkości połowy małego paznokcia). Chce go usunąc, laserowo podobno odpada, skalpelem to boje sie ze zostanie blizna słyszalam o usuwaniu ciekłym azotem (czy jakos tak) i tu mam pytanko.. czy tą metoda mozna usuwać pieprzyki NIEwypukłe?? (wolalabym to niz blizne po skalpelu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1421
Witam , sorki za odswiezanie tematu , ale moze komus pomogę.
Mialem dzis wizyte u prywatnego dermatologa , mam na twarzy pieprzyk okolo 0,7cm , plaski, chce sie go pozbyc.
Babka powiedziala ze moze dac mi skierowanie do chirurga na NFZ( czas oczekiwania do 3 miesiecy).
Mowila , ze pieprzyki w takim miejscu jak twarz , usuwac jak najszybciej , bo sa narazone na pocieranie , slonce , itd .
Jesli chodzi o blizny , owszem pozostaje , ale malenka , widoczna tylko gdy sie lepiej przyjrzysz.
Spytalem sie o prywatnego chirurga , polecila mi jednego , i zdaniem Pani dermatolog , moznna to jedynie wyciac, powiedziala rowniez ze jedna osoba na 100 , moze miec powiklanie w postaci takiej ze , z tej blizny po operacji , powstaje jeszcze wieksza blizna( wypukla i dosc uporczywa) , ktora mozna usunac tylko laserowo.
Wiec , drodzy koledzy/kolezanki , sami sie zastanowcie czy warto czy nie.
za wizyte u prywatnego chirurga zaplace 80zl+ koszt operacji okolo 150zl+ 80zl zdjecie szwow.
pozdrawiam

Well , give me that...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1421
Siemka , znowu odswiezam , mam pytanie , dzis mialem ten zabieg , po samym zabiegu nic nie czulem bo znieczulenie wciaz dzialalo, ale pare godzine pozniej juz nie..
Mam pytanie do osob ktore Tez sobie wycinaly piprzyk lub cos innego , boli mnie lekko w miejscu wyciecia, czy to normalne?

Well , give me that...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10408
A jesli ktos by Cie pocial scyzorykiem to by Cie bolalo?...
Tak normalne - to w koncu spora ingerencja w organizm. Jak bedzie bardzo bolalo to zawsze mozna wziac proszki przeciwbolowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1421
Dla tych co sa ciekawi jak wyglada rana po operacji.
Przed: http://img380.imageshack.us/my.php?image=dsc00658vm1.jpg

Po: http://img65.imageshack.us/my.php?image=dsc00664vu1.jpg
http://img216.imageshack.us/my.php?image=dsc00672pd9.jpg


Zmieniony przez - Jankos19 w dniu 2008-10-10 20:52:16

Zmieniony przez - Jankos19 w dniu 2008-10-10 20:53:23

Well , give me that...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
sory ze odswiezam ale czy nawet takie małe piepszyki 1, 2 milimetrowe do 3 mm tez mozna usuwac? problem w tym ze am ich na policzku ok 10 a to juz jest problem

SFD Team, na forum od 2002-10-05

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czerwona plama z naczynek na oku

Następny temat

pieprzyki.. =[

WHEY premium