SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Usuną mi pęcherzyk żółciowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ewel - czyżby na przybyszewskiego cie kroili ??

co do badań wczesniej wykonanych - bardzo ważne ! cały wywiad anastezjologiczny BARDZO ważny !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 384 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1956
Nie, w moim miescie we Wolsztynie.
Tez sie zdziwilam, ze jest taki dobry.

ewel
--
marudzę na temat naturalnej pielęgnacji ciała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no proszę
a rodzinę Hamroli może znasz

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 384 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1956
No niestety nie a to Twoja rodzina? Chetnie poznam.
Ale znam rodzine Rabiegow. A w zasadzie dobrze znam pania stomatolog Rabiege - jej syn studiuje na AM w Poznaniu i slyszalam, ze wszyscy go tam znaja. :)
Natomiast tata tego chlopaka wycial mi ten moj nieszczesny woreczek ...tfu..pecherzyk. :)

Gdzie sie tu do jasnej anielki zmienia maila na ktory maja przychodzic zawiadomienia z sfd???????

Zmieniony przez - ewel w dniu 2005-11-24 17:17:54

Zmieniony przez - ewel w dniu 2005-11-24 17:20:35

ewel
--
marudzę na temat naturalnej pielęgnacji ciała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
pewnie maila sie zmienia w jakimś profilu albo coś ...
a tego kolesia nie znam !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17
Jejku tak sobie czytam, co piszecie o narkozie itp. i jestem poprostu przerazona... w przyszly piatek mam operacje pecherzyka zolciowego i taaaaaaaaaaaaak strasznie sie boje, ze serce mi sie trzesie ze strachu, jakas tachykardie mam i w ogole chyba zespol panicznego leku przed operacja, nie potrafie tego opanowac doslownie... jejku jak sobie poradzic z tym strachem????

evik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 384 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1956
Evik - jak taki stary hipochondryk i panikarz mowi - NIE MA SIE CZEGO BAC - to luzik. :)
A tak na serio, wiem, jak sie boisz, bo tez sie tak balam. Serce te sprawy.
Jak juz bedziesz po to wspomnisz powiedzenie - strach ma wielkieeee oczy. :)

ewel
--
marudzę na temat naturalnej pielęgnacji ciała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 247 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
Boofi przy zabiegach na tętnicach szyjnych pacjent musi być przytomny, przewodowe się robi a pacjent przez cały zabieg ma gumowa piłeczkę w ręku, którą ściska i przy tym liczy do 10 (cały czas)- wychwycenie ewentualnego zatoru do OUN.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 247 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
actiVe spokojnie nie nerwowo. Po dormicum naprawdę u wiekszości osób strasz mija. Wjedziesz na sale, poadza ci maskę z tlenem do oddychania oraz lek usypiający do żyły i sobie spokojnie zaśniesz. Spokojnie bedziesz oddychac przez nos i usta (zapadnięciu języka zapobiega się przez odgięcie głowy i założenie dolnych zebów przed górne). Lek podany dozylnie ma za zadanie cię tylko przyśpić- bedziesz oddychał jak w czasie snu. Natlenisz się, dostaniesz lek zwiotczający i założą ci rurkę do tchawicy. Potem osłuchają cie, podłącza do maszyny, uszczelnią i ufiksuja rurkę. Twoje ciśnienie, EKG, akcja serca, saturacja i wiele jeszcze innych parametrów będzie monitorowanych. Potem spokojnie obudzisz się i bedziesz zdziwiony,że to tak krótko trwało bo przecież dopiero co zasnąłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 384 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1956
Nio - Jagna ma racje.
A ja mam inny problem po usunieciu pecherzyka. Mam jakies dziwne kupki. :) Bezposrednio po opracji byly normlane a teraz maja kolor jak by szary, wyplowialy - cos jak beton.
I czesto mam zgage i jak by gorzki smak w ustach.
Aha - i mialam jak by rumien czy pokrzywke na ramionach i wew. stronach ud. Ale juz zbladla.

ewel
--
marudzę na temat naturalnej pielęgnacji ciała

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SOLARIUM 1 raz co i jak ?

Następny temat

Bolesne wrzody na kończynach i twarzy. Pomocy

WHEY premium