SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 130: Thompson vs. Till

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
łooo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
imo Till lepej wygladal, był agresorem no i powalil Thompsona w 5 rundzie. Ogólnie wyrównana walka, ale werdykt jakos bardzo mnie nie dziwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Wyszedł trochę karatecki brak ruchów głową i balansu ciałem, jak się zagna Wonderboya w róg to wtedy można go trafić co Till raz (lol) zrobił

Dobra walka!

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na stare sędziowanie, gdzie liczyła się kontrola oktagonu to może. 48-47 w dwie strony ok. Nawet Bisping mówi, że więcej trafił Wonderboy.

Chiesa mówi, że nie wie jak Till wygrał tą walkę.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2018-05-27 22:10:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Till wyzwał Woodleya do walki? Nie słyszałem bo mi dźwięk ucięło

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie to może nawet lepiej. Bo Thompson - Woodley 3 bym chyba nie wytrzymał. Przynajmniej ciekawsze matchupy, a nie że Thompson obija wszystkich poza Woodleyem i jest nudno. A co do Woodley - Till to chyba Woodley, ale Till jest młody i ma potencjał do rozwoju.

W sumie Till walczył u siebie, może dlatego



Ale ogólnie Tilla wygrana mnie nie boli (bo walka mogła iść w dwie strony 2,3 runda dla mnie bliska 1,4 Thompson, 5 Till; Till tymi prawymi prostymi trafiał co nieco), tylko że 49-46 to przesada.

Ogólnie Thompson trochę spieprzył to, że tak zostawał przy siatce w piątej rundzie, jakby urwał tą rundę nie byłoby wątpliwości.




Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2018-05-27 22:24:25

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2018-05-27 22:25:00

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2018-05-27 22:26:01
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No te 49-6 to już wyraźnie podyktowane tym gdzie odbywała się gala...


Zmieniony przez - Puar w dniu 2018-05-27 22:34:06
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Już w 3 rundzie jak oglądałem z kolegą, to powiedziałem, że ktokolwiek przegra, to będzie g.ównoburza że wał.

Walka jeszcze trudniejsza do punktowania niż Woodley vs Thompson.

Są argumenty dla dwóch stron

- Wydawało mi się, że jednak większość czasu minimalną przewagę miał Thompson

- ale z drugiej strony dla Tilla agresja, i generalnie to samo co mówił Rogan o walce Woodley vs Thompson - czyli to, że podczas walki to Woodley stworzył sytuację zagrożenia - i tak samo było tutaj z Tillem (choć nie zagroził w takim stopniu jak Woodley)

To już kolejny sygnał dla Thompsona, że walk z totalną czołówką w ten sposób nie wygra - bo jego styl w walkach bardzo bliskich zawsze będzie przegrywał.

Choć ja bym punktował mimo wszystko dla Thompsona - ale z drugiej strony , przycięło mi walkę w paru momentach - na paręnaście sekund.

Z trzeciej strony - dla dywizji lepiej, bo Thompson walczył dwa razy z Woodleyem.

Na pewno jednak walki nie nazwałbym wałkiem - po prostu okrutnie bliska i trudna do punktowania.

No i wreszcie - Till to totalny kozak - co by nie mówić o wyniku walkii itp. Potrafił zagrać w szachy z Thomsponem, w te same szachy które srogo przeyebał Masvidal i Rory. Pokazał że jest mega inteligentnym fighterem z zimną głową i choć walka nie była porywająca, to wg mnie wykorzystał cały swój potencjał. Gdyby ruszył na Thompsona ostrzej to zapewne by przegrał.


A i jeszcze jedno - przestrzelona waga Tilla. Niestety, w tak bliskiej walce mogło zrobić to różnice i kosztować Thompsona zwycięstwo


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2018-05-28 09:33:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Stephen Thompson: Byłem przekonany, że wygrałem cztery rundy

Wonderboy nie zgadza się z werdyktem walki na UFC Fight Night 130.
W walce wieczoru wczorajszej gali UFC, Stephen Thompson (14-3-1, 9-3-1 w UFC, #1 w rankingu UFC) jednogłośnie na punkty uległ miejscowemu Darrenowi Tillowi (17-0-1, 5-0-1 w UFC, #8 w rankingu UFC). Końcowy werdykt budzi sporo kontrowersji, większość przedstawicieli mediów wypunktowało wygraną Amerykanina a i sam zawodnik ma wątpliwości co do jego słuszności końcowej decyzji. Więcej


Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Darren Till komentuje swoje zwycięstwo w walce ze Stephenem Thompsonem na gali UFC Fight Night 130

Zawodnik UFC Darren Till odniósł zwycięstwo w walce ze Stephenem Thompsonem na gali w Liverpoolu, ale nie brakuje komentarzy mówiących o tym, że wynik pojedynku jest kontrowersyjny.

Niepokonany Darren Till zmierzył się ze Stephenem Thompsonem w walce wieczoru gali UFC Fight Night 130 i pokonał go przez jednogłośną decyzję. Pojedynek odbył się w kategorii catchweight 174,5 lbs, ponieważ Till nie był w stanie zrobić wymaganego limitu ze względów niezależnych od siebie. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cztery trochę za dużo. Ale trzy zgarnął. Till po tym komentarzu wydaje się być spoko gościem.

Teraz tylko czekać na zestawienia:
Woodley vs wygrany RDA/Colby
Usman vs Till o TSa - ciekawa walka, w końcu jakiś mocny zapaśnik dla Tilla. Zobaczymy jakie ma TDD.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 127: Werdum vs Volkov – wyniki walk i dyskusja LIVE

Następny temat

Trening na worku bokserskim

WHEY premium