SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 75 - wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7483
pudzian 89 - Pride umarło R.I.P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17661
powiem tyle ci polacy to słabi kondycyjnie tak sie wydaja na oko bo i Paweł iTomek przegrywali na własne zyczenie choc przynam boks tomka nie ejst jakis tam techniczny ale czysta siła walczy cos podobnie jak Lidel nawet komentatorzy mowili ale Tomek nie kopał nic a parteru tez nie widziałem:D
ogolnie dobrze sie pokazał jedynymi mankamentami to brak kickow i wytrzymałosc

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
jeśli chodzi o Pawła, KoY to nie powiedziałbym że to braki kondycyjne.. bardziej braki w koncentracji.. bo coś jest nie tak skoro mistrz olimpijski z judo przegrywa np z barnettem przez dźwignie na staw skokowy w .... parterze...

natomiast Tomek to juz inna bajka, opuszczał ręce.. druga runda to nie były ciosy w większości tylko takie machnięcia od niechcenia.. miałem takie wrażenie ze Tomek chce powiedzieć Silvie:
- dobra, stary co sie bedziemy męczyć, kończmy to i idziemy na piwo
tak to wyglądało wg mnie pod koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17661
No wiesz pudzian89każdy widzi walkę na swój trochę inny sposób ale Tomek w 2 rundzie opuszczał ręce ale Silva Zauważ też stanął na środku ringu z rękoma opartymi na biodrach i też łapał powietrze tomek tymi takimi cepami w 2 rundzie trafił kilka razy Silve i wg mnie było nawet blisko ...

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
no szkoda ze tomek przegral ,ale tak to bywa wszyscy chcielismy aby w tej pierwszej walce w UFC pokazal sie z jak najlepszej strony,co do pride-UFC to wole UFC,mam spyke tv moze dlatego.Zawsze przed walkami przedstawiaja zawodnikow jak zyja, jacy sa na codzien, jak trenuja gdzie z kim, ich wczesniejsze walki,to jest taki amerykanski show i w tym jest kasa,wogule to na tym amerykanskim kontynencie UFC staje sie niesamowicie popularne nawet laski lubia to ogladacboks poszedl w odstawke,mi sie podoba styl Arlovskiego,moze dlatego ze na zywo go widzialem w Chicago

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
musze cos jeszcze napisac o walce Bisping-Hamill qrwa tu sie mozna bylo wkurzyc na ta decyzje, Hamill zdecydowanie lepszy ,ale split decision i **** bombki strzelil,ja rozumiem ze UFC atakuje europejski kontynent stad te walki w anglii,ale wygrana anglika czyli Bispinga to wielkie nieporozumienie,no nic moze dzieki temu na nastepna walke w Londynie czy Manchesterze jeszcze wiecej ludzi przyjdzie bo wielki Bisping nadal walczy

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1342
ktos wie moze jak nazywa sie piosenka przy ktorej wchodzi rampage?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONFRONTACJA SZTUK WALKI - 15.09.2007. - WROCŁAW

Następny temat

MODERATORZY i DORADCY DZIAŁU "MMA"

WHEY premium