SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tren enan na chwile obecną

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1371 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35090
atomic !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
po 10tym tyg u mnie efekty uboczne sa nie do wyrzymania(glownie bezsennosc) , ale jak sie uda to wbijaj ile wlezie, forma caly czas sie poprawia
u mnie nie bylo zadnych zmian w diecie, brzuch zszedl, zyl przybylo i nawet pol roku po cyklu sporo z tego efektu zostalo,
tren wg mnie to naprawde srodek wart uwagi bo dziala duzo wyrazniej niz cokolwiek innego (co probowalem)
Agresja jest, ciezko porownac do aceta bo cykle enan i aceta mialy u mnie odstep czasu roku czy wiecej, ale wydaje mi sie ze bardzo podobnie

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2011-01-31 23:59:30

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
no to chyba zostane przy moim npp

dzieki Micz

Zmieniony przez - jordanwlkp w dniu 2011-02-01 00:01:58

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ja tam bym sprobowal, moze inne czynniki maja wiekszy wplyw niz myslisz,
moze Cie dzidzia uspokoi, moze to moze tamto
roznie to bywa, wbijalem kiedys testa cypio 1500mg tyg i spoko luz git, byl off i powrot na towar z tej samej seri tego samego rzutu, zaczalem od 500mg tyg i gino

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
balkan napewno dobry , ale i alpha wymiata , parabolan dopiero zaczeli bic znajomi , ale enan i mix a unigena maskra . Od 6 tyg jade 500mg co 3 tyg weglog wskazan ownage , nie wiem czy retencja jest mozliwa przy 500mg co 3 tyg ale narazie 6 kg sila sporo na plus , i pompa na treningach niesamowita juz nie moge sie doczekac kiedy wejde na konkretna bombe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
stosowałem alchemie i mogę Ci polecić bez dwóch zdań
piszecie tutaj o długości cyklu - jest jedna osoba z konkurencyjnego forum(zdaje się moderator) który twierdzi że stosował 8 miesięcy tren
oczywiście to przesada ale 12 tygodni spokojnie można pociągnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
bralem king labs w dawce 200mg week i dobrze dzialal,moge polecic.

aras mozesz sprawdzic @ ?

Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2011-02-01 10:48:48

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
bardzo podobnie mialem jak Miczek opisal
dokladnie agresor po paru tygodniach taki sam i glownie bezsennosc
I przy okazji z ciekawoscia poczytam jakie srodeczki na chwile obecna sa na topie

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
ja od wczoraj lecę trena finabol 1oo genetic pharm pierwszy raz kontakt z trenem
ed 5o mg i 1oo mg propa narazię za szybko na efekty ale dam znać jak mnie poczesze :)

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
tylko, ze to acet, a pytamy w temacie o enana
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktore epi bez fake ?

Następny temat

1 cykl, Testosteron prop + Wistrol hlp !

WHEY premium