SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec AAKG Mega Hardcore + ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
No właśnie od poniedziałku zaczynam cyklon więc w niedziele się ważę , mierzę, przeliczam bilans i to co mi będzie potrzebne:D Zakupiłem w końcu wagę kuchenną więc będzie lepiej. Zaniedbałem dietę głownie przez uczucie głodu bo wtedy coś zawsze wrzuciłem na ząb.

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
e tam,ja bym chcial troche wiecej glodu,od rana do treningu moge jesc wiadrami,po treningu tak mi metabolizm zwlania ze nic mi nie wchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Po treningu zawsze można sobie łyknąć Gainera, a 1h później trzeba jakoś pchać jedzenie na siłę. Ja zaczynam trening o 18 a kończę około 19:30 od razu po tym leci MA i za godzinkę dopiero posiłek czyli wychodzi 20:30 około potem za 2h twaróg i spać ;)

Ale żeśmy offtopa zrobili :D

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
bo sie chwalisz ile jesz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Nie musisz odpisywać





















Pisałbym sam do siebi

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermospeed Olimp + BCAA Aminostar + Kreatyna Olimp

Następny temat

Nitrobolon

WHEY premium