SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Torbiel podpajęczynówki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273
Witam !
Mam pytanie odnośnie tego czy można trenować Grappling mając torbiela przecież nie ma tam uderzeń z pięści w głowę znacie kogoś z Torbielem kto trenuje jakieś sztuki walk ;p!?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
czesc ja mam opisana torbiel przez ciebie , wszystko zalezy od tego jakie i czy wogole masz skutki uboczne ,bo np jesli masz zwiekszone cisnieie to grapling ze wzgledu na momenty wysilku beztenowego nie jest najlepsza opcja bo po prostu to cisnienie bedziesz zwiekszal a torbiel tego nie lubi , ja przez dwa lata wiedzac ze mam torbiel i to duza trenowalem kicboxing ale naprawde na luzie bez zadnych uderzen na glowe itp a jesli to tylko na zasadzie zadaniowek na 15 % sily ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273
No ja od 3 miechów trenuję Krav Mage i nic mi nie jest pare razy dostałem w głowę ale nie z pięści bo na razie uczymy się podstaw technika uderzeń prostych zbijanie ich blokowanie itp. i bardzo ćwiczeń siłowych .Ale czy mając Topribela to lekarz mi pozwolił by brać udział w zawodach czy coś ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273
Sory do tego postu na górze mi wykryto Torbiel 4 lata temu a chyba od 3 lat nie byłem w szpitalu bo wszystko ok. i w tym czasie dla zabawy ćwiczyłem na drążku u jeździłem na gimnastykę salt się uczyć .Jeździsz co jakiś czas na kontrolę czy coś ? dasz GG ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
co do posta powyzej to o zawodach ,mozna zapomniec ,kazde uderzenie w glowe,moze byc ale nie musi bezposrednim zagrozeniem zycia , nie mam gg ,napisz na priva to wymienimy sie mailami , torbiel kontroluje srednio co dwa lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273
A grappling zapasy w zawodach karate nie ma uderzeń w głowę
?

Zmieniony przez - Artak w dniu 2014-12-11 08:12:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
zaden lekarz wiedzac o torbielu nie podbije ci badan czy sa uderzenia czy nie ma bo wrazie jakiegos ewentualnego urazu on bierze za to odpowiedzialnosc ,takze zostaje ci tylko rekreacja wiem , ze brzmi to dosc brutalnie ale trzeba się z tym pogodzić i cieszyć ,ze wogole mozna czynnie ucestniczyc w sporcie bo sa ludzie z duzo powazniejszymi chorobami ,ktorzy marzą o zwykłym bieganiu ,,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273
No w pewnym sensie tak przez gimnazjum miałem kontuzje i nie mogłem biegać a w podstawówce z biegów miedzy szkolnych to mam miejsca z podium .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273
A po 18 na własną odpowiedzialność ?
A wojsko straż , pożarna ?

Zmieniony przez - Artak w dniu 2014-12-11 15:47:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko lekarz specjalista Ci pomoże i powie, czy możesz trenować czy nie. Nie warto ryzykować zdrowia a nawet życia. Także zasięgnij się rady specjalisty zanim zaczniesz cokolwiek trenować.

Na zawody i tak Cie nikt nie dopuści do startu bez badań od lekarza sportowego.

A co do rekreacyjnego trenowania zapasów czy bjj to tak, ciosów na głowe nie ma bo są zabronione w tych sportach. ale sie zdarza w ferworze walki oberwać kolanem w głowe tudzież głowami zderzyć z partnerem.

Zmieniony przez - Seba- w dniu 2014-12-11 15:50:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273
Od małego jestem w ruchu jak wyżej napisałem w podstawówce miałem nagrody za biegi , później kontuzje prawej nogi bo jestem prawonożny poprzez złą diagnozę lekarza dlatego długo to trwało .I od dłuższego czasu rekreacyjnie ćwiczyłem salta coś na drążku na salce gimnastyczne mówią na tricking , ateraz KravMage i od około 3 lat nie byłem w szpitalu bo nie miąłem żadnych bóli głowy ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprzet do sportów walki

Następny temat

Zawody

WHEY premium