SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Torbiel a odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć mam 17 lat trenuje ok 2 lata i wykryto u mnie torbiela (jednego) na lewej nerce ok 4,5 cm po roku czasu zmniejszył mi sie do 3 cm lekarz powiedzał że jest w nim tylko woda i nie mam sie czym przejmować czy w takim wypadku moge brać kreatyne oraz inne odżywki?? bardzo prosze o rad
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
podejrzewam że tak, ale musisz się jednak poradzić swojego lekarza... i miejmy tylko nadzieję, że jest obeznany również i w tym temacie- suplementów szczególnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
też mam tę "przyjemność" posiadania torbieli na nerkach - kreatynę i odżywki białkowe stosooję bez uszczerbku na zdrowiu; niemniej jednak nie traktooj tego jako porady, a jako podzielenie się "doświadczeniami";

pamiętaj też, że istnieją roożne rodzaje torbieli i że owe zmiany patologiczne moga samoistnie zanikać, więc nie ma co panikować; powinieneś tylko robić sobie co jakiś czas kontrolne usg;

o reszcie niech zadecydooje lekarz

https://www.sfd.pl/temat178830/

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2005-07-04 23:17:04

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałbym iść do lekarza sportwoego w Bydgoszczy znacie jakiegoś dobrego? Jakie badania będe musiał zrobić aby mieć pewność że moge brać wszystkie odżywki w moim wieku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki TT polecacie

Następny temat

Co zakupić do HST >>> Masa

WHEY premium