SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tim Sylvia - wywiad

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8224
cały wywiad można znaleść tutaj:
http://www.mmaniacs.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1452&Itemid=78

przytocze tylko fragment

Kiedyś powiedziałeś, że chciałbyś się zmierzyć z zawodnikami organizacji Pride i nawet wymieniłeś nazwisko Fedora Emelianenko. Czy taka walka była ci oferowana? Dlaczego do niej nie doszło? Jak myślisz, jak zaprezentowałbyś się w walce z rosjaninem?

TS: Nie, nigdy nie miałem oferty takiej walki. Po tym jak drugi raz pokonałem Arlovskiego to słyszałem, że Wanderlei wyzwał do walki Liddella, tak więc kiedy wróciłem do domu to skontaktowałem się z Dana White i zapytałem jaka jest szansa na walkę między mistrzem organizacji UFC z mistrzem organizacji Pride. Powiedział mi on, że nie ma żadnych szans, żeby do takiej walki doszło. Przeciwko Fedorowi? Pokonałbym go. Uważam, że jestem lepszym uderzaczem i wydaje mi się, że nie walczył on jeszcze z tak wysokim zawodnikiem jak ja.

"Polska jest naszym domem,
biała flaga ubrudzona czerwonym kolorem,
kolorem krwi, tu krew na tarczy,
Polska Polska miejscem walki"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Tim Sylvia ma duże mniemanie o Sobie i jest ambitny ale z Fedorem niemiałby żadnych szans moim zdaniem ( tzn. szanse są zawsze jakies ale w tym przypadku małe).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
Jak to Fedor nie walczył z wysokim, a Schilt ? W ogóle to Szanse Sylwi z Fedem oceniam na 5%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jedno wielkie -->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2046
Wiara w siebie to podstawa u fightera.......ale wynik tej walki kazdy juz zna Fedor wygralby ta walke w....... 5,moze 10 sekund

s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12887
Niech sie Tim lepiej na walce z Jeffem skoncentruje. Z Fedorem nie byloby mu przyjemnie. Sylvia nie ma twardej szczeki jak padal po bombkach od Orłowskiego i az strach pomyslec co by bylo po ciosach Fiedii.

-|||---sporo---|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
To samo mówiliście przed pojedynkami Sylvii z Arlowskim,kto jest mistrzem wiadomo

Fakt ze jest on niezwykle ufny w swoje siły,ale chyba nie byłby znowu takim spacerkiem dla Fiodora(choć wydaje mi się rzeczą niemożliwą by go pokonał)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z Fedorem?

Niech sobie pierwsze wytrze dupe po tym jak sie obsrał kiedy go LeBanner wyzwał do walki.
Jerome by go rozwalił w 1 rundzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Wiecie, nie powinno się mówić, że zawodnik jest bez szans, ale w tym wypadku...

Sylvia oberwałby od niejednego w Pride: Fedora, CC, Noga, Sergeia, Alexa, Barnetta, Nastula nawet nie byłby bez szans, bo Sylvia to naleśnik w parterze. Arlovski nie postawił na parter, ogólnie jakby kij połknął, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Lepiej niech zmierzy się z JLB, który rzucił mu wyzwanie, a najprawdopodbniej jego wysokie mniemanie o stójce legnie w gruzach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Co moge powiedziec-->

"Pokonam go..." Jeszcze chyba nikt nie byl na tyle odwazny zeby wypowiedziec takie slowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 386
Wydaje mi się, że w żadnej kategorii wagowej mistrz UFC nie ma szans z mistrzem PRIDE (poza L-HW, tutaj zależy na czyich zasadach odbyła by się walka).

To be Da Man
You gotta beat Da Man!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mauro Ranallo rezygnuje z komentowania PRIDE

Następny temat

MiHD - nowy lider w darmowym hostingu plików?

WHEY premium