SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron + Boldenon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 204
Dobrze przekonales mnie mysle ze bedzie to na pierwszy raz lepsze rozwiazanie .

Zdecyduje sie na test enan prosilbym jeszcze o rozpiske ile tego bic kiedy co na odlok i co w pogotowiu na gino pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
bij 250-300mg co 5 dni.zaopatrz się w hcg i jak się tak schizujesz tym estrogenem arimidex albo exemestane.

exe nigdy nie brałem,to ci nie pomogę.w tej sprawie,moja wiedza kończy się na teoretycznej ale przy takiej dawce i przy dobrej diecie to już fchóój pecha trzeba mieć byś miał problem z estro.
jak nie będziesz o tym myślał ani się macał po sutach to nic takiego nie będzie miało miejsca.

ja na pct stosuje już tylko IA jak arimidex i hcg.Niestety nie mieści się to w ramy ani zwyczaje odbloku.Przyjęte u nas.

jak dla mnie to zaopatrz się w testa enan/cypio z 10-15 gram(czyt.4-6 flakonów albo paczek po 10ml/250mg).Paczke armidexu i 15000j hcg.

testa możesz lecieć długo.Nauczysz się na nim jeść i ćwiczyć a zmienisz do dosłownie.




Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2014-07-17 20:48:52

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 204
I gitara tak zrobie
Leci Sog !

Pozdrawiam Wielebny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 204
Tylko napisz mi jeszcze jak przprowadzic pct tzn w jakich dawkach i kiedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
podziękował.
wszystko w twoich rękach.

pct dopiero jak będą wyniki badań pod koniec cyklu.
wtedy się układa jak ma wyglądać odblokowanie.
nie ma sztywnego schematy w tych sprawach.

żaden z tych środków Jak hcg,clomid,nolva,Ia nie odblokują cię.
to są tylko środki które pomagają dojść organizmowi do równego poziomu(homeostazy),jak takie hormony(estrogen,prolaktyna) są w normie.
organizm sam się odblokuje jak masz wszystko w normie a te środki trzeba tak dorzucić by nie przeszkadzały mu w tym.

tylko zaopatrz się w hcg i arimidex albo inny inhibitor aromatazy i wszystko będzie git.

Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2014-07-17 20:55:16

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 204
Dzieki Wielebny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
jak będzie coś nie tak to postaraj się dać znać w tym temacie.

pozdro i powodzenia życze.
nie spieedol tego.

edit.
jak się jądra zaczną kurczyć i będziesz spuszczał się wodą czyt. słaba jakość nasienia to przybij hcg.
osobiście rozbijam 5000j na 1000j co 3 dzień.
tak średnio przy samym testosteronie w twoim wieku to co 8-10 tyg by się przydało tak przybić.
gdy zaczną się jądra kurczyć szybciej to można od razu reagować.Z tym że nie duże dawki bo hcg też podnosi estro.







Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2014-07-17 21:18:56

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 204
Dobra napisze tu taj jakby cos szlo nie tak . bede wszystko obserwowal jak cos zaraz sie tu odezwe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL TESTOSTERON + TREN CO DALEJ ?

Następny temat

Tylko proste pytania

WHEY premium