SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tesc deka a płaodnosć

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 251

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Inezz96 z działu Szybkie pytania bez logowania.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 170
jakies własne odczucia opinie lub po sobie jak ktoś cos wie. a mianowicie od września 2019 zaczołem lekka zabawę 1 miesiąc enathan apteka 100mg 1cm co 5 dni i omadren apteka 250mg 1cm co 3 dni tak przez 1,5 miesiąca następnie undergrand cypiomat 250mg dwa razy w tygodniu (poniedziałek i piątek ) po 1 cm i na cypiomacie do końca grudnia miedzy czasie walnołem hcg 17 grudnia poszedł pierwszy strzal z 2500 oraz za 3 kolejne dni kolejne 2500ui potem było hcg 1 butla na 5 razy co dwa dni po 1 cm. od stycznia wrzuciłem innego teścia 3 razy w tygodniu oraz deke co 5 dni tak do 7 lutego tego roku następnie odstawiłem towar ze względu starania się o potomka. Jak jest z praca jader czy moje plemniki po takim czasie i takim cyklu sa całkowicie wymarte jak długo trwa proces przywracania tego do normalności dodam ze dzisiaj dopstałem rozpiske z odblokiem 2500ui co 2 dni i tak przez miesac mam bic jeżeli chce szybko zapłodnić partnerke. Wiem ze wcześniej było wszytsko ok iż córka wyszła za pierwszym razem lecz bez jazdy na towarze. próbując z partnerka dziś zrobiła test i wyszedł negatywny czyli cos musi być zablokowane albo zapytam po jakim czasie na cyklu organizm się blokuje i jak długo trwa ten odblok bym mog działac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3789 Napisanych postów 18465 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205638
Dyskusja w tym temacie -> https://www.sfd.pl/teść_deka_a_płodnosc-t1199662.html

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Hcg odblok

Następny temat

teść deka a płodnosc

WHEY premium