SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taki jeden lek na wątrobe

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 139
Mam małe pytanko. Jak sie nazywał ten lek na wątrobe który reklamowała śp. Hanka Bielicak. Zapomniałem a teraz już tej reklamy nie puszczaja. A przy okazji znacie inne dobre leki na bóle wątroby?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57710
Hepatil

We ride together We die together. Bad Boys for life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
nie ma leku na ból wątroby ....

te leki mają pomóc w regeneracji i oczyszczaniu a także ochronie wątroby : hepatil silimarol sylicynar heparegen hepa-merz essentiale esseliv

jeśli coś cię boli to do lekarza !
wątroba nie boli !! boli tylko rozciągnięcie torebki w której znajduje sie wątroba - rozciągniecie musi byc duze zeby bolało - i tylko rtak sie dzieje w poważnych stanach

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 139
Śpiesze z ojaśnieniami.
https://www.sfd.pl/temat219182/
Cierpie na identyczną doległość. Dzięki mamie która pracuje w szpitalu miałem wszystkie badania jakie sie tylko da mieć i badało mnie 1529 lekarzy. No i nic. W końcu jeden powiedział że moge mieć wrażliwą wątrobe, ale dużo ludzi tak ma i im to nie przeszkadza. im moze nie ale mi który dawniej dużo biegał sprawia to olrzymi problem.
Może te leki osłonowe na wątrobe cos pomoga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4417 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
a tak w ogóle to wątroba raczej nie boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 139
To dlaczego "chłopaki" pod sklepem bez przerwy mówią: "Ale mnie wątroba szarpie"? :D
Fakt samam wątroba nie ale (słowa lekarza) jeśli wciska na "łuk żebrowy" to może sprawiać kłopty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Ci pod sklepem mają marskosć.

A często mówia ze ich wątroba szarpie i łapią sie za lewą strone...

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2006-05-17 23:08:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4417 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
skoro "chłopaki pod sklepem" są dla Ciebie źródłem wiedzy, to ja już podziękuję za dyskusję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 139
Ojojoj chłopaki spod sklepu to tylko anegdotka na rozluźnienie atmosfery :)
W drugim zdaniu zawarta jest opinia specjalisty, troche dla mnie nie zrozumiała dlatego też prosze o pomoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czym wzmocnić zęby.

Następny temat

Usta - uzależniony od nawilżania?

WHEY premium