SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tae Kwon Do - AikiDo - Boks - Wing Chun Kung Fu - Kraw Maga

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i czy potrafisz kopnac lub uderzac z przebiciem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Andrev to podobny gust mamy , wszyscy tylko Glock i GLock a prosze ktos jeszcze lubi oprocz mnie starego dobrego Ziga ( choc ja gustuje w moim 228 z stalker sign Wicoxa) .
Tylko ja nie z biodra , cos bardziej jak z pod pachy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5797
Seiken wiesz ja mam też styl z biodra: nosze dwa zigi, nisko opuszczone ręce, śmiercionośne spojrzenie spod ronda kapelusza... czasem, wobec większych przeciwników stosuje "styl z pleców" - na plecach noszę RPG7
A tak na poważnie to przyzwyczaiłem się jakoś do tego modelu SIGa i oczywiście nie noszę go na biodrze
Pozdrawiam: Andrew

Andrew

Pozdrawiam.
Andrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co to za styl z podpachy?????????????????????????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja znikam na trening nastepnym razem do jutra czesc.
Dziekuje za informacje narazie.



Zmieniony przez - bogdol w dniu 2001-11-20 21:29:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5797
bogdol - zadałem Ci konkretne pytanie o system punktów akupunkturowych z którego ponoć korzystasz w "swoim" stylu.
Ciekawy jestem z którego. Mam nadzieje że sie od Ciebie dowiem... Bo skoro jak piszesz Twój styl opiera się na uderzeniach w Ashi, to musisz się na tym bardzo dobrze znać...
Pozdrawiam: Andrew

Pozdrawiam.
Andrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie mam stylu sory tu jest pomylka.
merdanow akupunktury znam ale tych nowych ash czy cos tam nie znam znam chinska akupunkture.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze niedawno bogdal twierdzil ze go kuratorium nawiedza i odgrazal sie ze mnie odwiedzi, a teraz pisze ze w Szwajcarii siedzi. Nie wiedzialem ze nasze kuratorium ma takie dlugie rece.
A co do Dillmana to jest to byly uczen Oyaty, tego od Ryu-te (vel Ryukyu Kempo), ktory opuscil swego mistrza i sam teraz robi za guru punktow witalnych (co bardzo boli Oyate jak slyszalem .


Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


ja studiowalem style co trzeba tez ratowac nie tylko zabijac. Zabic jest prosto ale wyleczyc dac zycie jest trudno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boruta nie jestem w szwajcari tylko tam studiowalem do 1993 roku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do cwiczacych Bjj

Następny temat

Dziewczyna z Bjj wygrywa z facetami

WHEY premium