SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TVN Turbo propozycja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
,,Niesamowite że jest tu tylko 2 , 3 sensownych ludzi a reszta to straszne tłuki '' mówisz chyba o swoim TVN

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 754 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13091
Hehe Mylilem sie, no prosze

Kto mi wykupi abona ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Qfiatek tu nie chodzi, ile jest "tłuków" tylko ile tak naprawdę będzie w tym prawdy - możesz liczyć, że ktoś odezwię się na priva.

Pozdrawiam!

Ja się do tego nie mieszam!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 754 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13091
Ta ograniczeni, juz wole byc ograniczonym i robic sobie zasztrzyki nie ******lic komus w zyciu

Kto mi wykupi abona ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66
piszę Wam że chcę zrobić dobry materiał uwzględniając wszystkie za i przeciw ale nie chce mi się tłumaczyć tego ciągle i pisać - tracę tylko czas ...

qfiatek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 754 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13091
Qfiatek jesli jest tak jak mowisz to napewno znajdzie sie ktos chetny i rzuci troche swiatla na to jak ma sie sprawa z anabolikami, tyle tylko ze musisz udowodnic ze, wszystko co zostanie powiedziane (wszystkie za i przeciw a nie tylko PRZECIW !!) bedzie uzyte w programie.

Kto mi wykupi abona ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
No właśnie o to mi chodzi!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
Nie da się tego udowodnić, musisz pójść zobaczyć pogadać oni puszczą tak jak będzie im się podobało wku rwisz się że zrobili idiotę a za 2 lata wróci następny bardzo miły redaktorek i będzie wygadywał jaki on jest bezstronny i jakie robi,, prawdziwe'' reportaże. Ludzie to jest TV!!! układy układy układy, on nie ma wpływu na to co oni pokażą!!!, oczywiście on zaraz powie że jestem ograniczony i będzie udowadniał swoją wyższość pisząc że traci czas, że nie warto nawet odpowiadać wielki poszkodowany bo on naprawdę chce zrobić dobry materiał on może i zrobi bo nagra to co powie ten frajerek co się zgodzi, ale jak oni to potną kiedy puszczą w jakim kontekście to już jest inna sprawa.

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 732
niech redaktor poszuka jakiegos bambera co ma czarne bmw, chlop opowie jak jezdzi fura po miescie i jak to bice pompuje na silowni wstrzykujac omnadren miedzy seriami.

Tylko kasa idzie z masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Qfiatek WIEM - użytkownik Artlite pracuje w TVN - i też brał koks... napewno zechce CI pomóc - jego twarz w TV napewno mu pomoże w dalszej karierze - również chciałby zostać redaktorem w TVN - więc jak coś to dam Ci jego nr tela! Pozdro.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o porade

Następny temat

Andractim w USA?

WHEY premium