SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TONFA

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Mengistu-ja też bym się nie pozbywał swojego narzędzia pracy-obrony,tu się z Tobą zgadzam.MASTIF 7-Co do punktów kopnięć to można wymieniać inne w zależnośći,czy mają być wykorzystywane w rywalizacji sportowej,czy w samoobronie,ale myślę że chodzi bardziej o to.Naprawdę ciężko trafić w genitalia w czasie ruchu,ale jak wejdzie to koniec,polecam jeszcze techniki stopujące na piszczele i kolana i ataki na stawy kolanowe(mawacha ale w twardych butach),przy obchwytach z tyłu miażdżenie stópek+ uderzenia piętą w piszczele,ale pod kątem,bo część piszceli nie jest mocno unerwiona,low kicki jak najbardziej.Ale to wszystko teoria,można sobie tak popisać,nigdy nie ma gwarancji,że pomoże w "kryzysie"

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24015
Dziex mam jeszcze pytanko wiecie:

1Jakie sa podstawowe doktryny Kryminalogiczne??

2Pojecia zrodel prawa i ich rodzaje

3Rodzaje licenji na fizyczna ochrone osob i mienia oraz warunki ich
uzyskiwania

Niebój sięZyciaUwierz ze zycie jestWarte tego aby jePrzeżyć a twojaWiara cię w tymUmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
MASTIF 7- w googlach wszystko znajdziesz,to tylko kwestia chęciJako że posiadam licencję P.O.F.,to podpowiem tylko to,bo wszystkiego nie pamiętam,że kwestie licencji i działania pracowników ochrony reguluje ustawa z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia(Dz.U.Nr 114).Wpisz w wyszukiwarce:ustawa o ochronie osób i mienia.Co do innych rzeczy nie pomogę.Pozdrowienia

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-01-16 07:37:02

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-01-16 07:37:33

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24015
Wielkie dziex pomogles mi mam juz wszystko

Niebój sięZyciaUwierz ze zycie jestWarte tego aby jePrzeżyć a twojaWiara cię w tymUmocni

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Judo w Poznaniu

Następny temat

boks czy kickboks

WHEY premium