SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

THERMA ZABIJA !!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6257

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tak samo najpierw jadłem Therme Pro Lab po tym dopiero jest faza, nastepnie Thermal Pro SNI i good .. zyje .. ale jak zarłem i wjezdzałem na 2-3-4 kaps dzoennie to byłem na wszytkich w****iony i miałem za***iste cisnienie ... uff co to za czasy :)


Miłem pomysła ;] ... wziołem, therme prolaba 10 kaps ( po zmieleniu uwczesnym ) rozpusciłem w soku pomaranczowym i wziołem na siłke :)
Dałem ja kumplowi .. wypił 3/4 napoju i niemóg sie oderac od ćwiczenia.Zrobił wszytkie serie po 20 powtórzęń i to ciezarem który zwykle robi około 10 :) Tak mu na psyche siadło ze niemogł usiasc na siłce jak robil klate to cały mowił ze oczy mu krwią zaszły, normalnie jak naćpany ... naczoł sie pocić i niespał da dni :? wałek ale co zrobi pierwszy raz brał 10 kaps ....therme porlaba :)

Cannabis Wiski Annanas ... jeszcze bedzie czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
uff dobrze ze therma tylko ja biore miracle jezu wszystko zabija, papierosy, voodka, narkotyki a jakos tego z tynku nie wycofuja, bezsens popros2 bezsens :) no nic bedzie trzeba siegnac do kieszeni i zrobic jakies zapasy zanim Ci ludzie nie zmadrzeja

Pies, kiedy się go żywi, wykazuje więcej wdzięczności niż człowiek, któremu się pomaga.
------------------------
http://www.pajacyk.pl <-- kliknij nic nie szkodzi...a pomozesz :)

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
ameryke odkryliscie

Moderator-mafia.suple.hardcor.pl
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
"Każdy jest inny,a wszyscy są podobni"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ameryke nie ;] efrydynkę ;]

Cannabis Wiski Annanas ... jeszcze bedzie czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ddodaem ankiete :) prosze o szczere odpowiedzi :)

Cannabis Wiski Annanas ... jeszcze bedzie czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dodałem ankiete :) prosze o szczere odpowiedzi :)

Cannabis Wiski Annanas ... jeszcze bedzie czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


ziomal po thermie ;]

Cannabis Wiski Annanas ... jeszcze bedzie czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2953
to co zbieramy na trumienki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
umarłes lezysz sobie w trumnie a tu nagle ostatnia najbardziej zamaskowana w ciele dawka thermy przywraca Cie do zycia ... co robisz ;p

Cannabis Wiski Annanas ... jeszcze bedzie czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
pukasz i modlisz sie aby CIe ktos uslyszal i nie dostal przy okazji zawalu

Moderator-mafia.suple.hardcor.pl
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
"Każdy jest inny,a wszyscy są podobni"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna [ 1 cykl ]

Następny temat

kreatyna power dawkowanie

WHEY premium