SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TETRALYSAL - proszę o odpowiedź userow :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
a musisz chodzic prywatnie...?

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1094
Tak, ponieważ nasza "służbę" zdrowia znam od podszewki i już teraz wiem, że lekarz do którego pójde mnie po prostu "oleje", nawet już teraz sam mogę sobie przepisać lekarstwa, które ten "extra" lekarz by mi polecił.
W ogóle lekarze nie są dla mnie zbyt mili i wcale tego nie ukrywają. Nawet nie chce mi się rozpisywać na ich temat ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108
mam od dermatologa tetrasyl i differin no i nie wiem dokladnie czy differin mam smarowac po tetrasylu (tak mi się zdaje) czy razem
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1094
Differin to krem/żel, a tetralysal to tableki ... differin raczej na noc, a tetralysal wedle zaleceń lekarza lub ulotki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 238 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19814
Widze, ze każda szkoła inna. Mi dermatolog(z tytułem dr:D) kazała jeść tetralysal po głownym posiłku( czyli u zwykłego zjadacza chleba-obiad). Naprawde szkoda niszczyć flaków łykając go na pusty żołądek(antybiotyk jest hepatoksyczny).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 436
Witam czy robiąc kuracje na trądzik tym specyfikiem moge brac kreatyne i hmb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 238 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19814
Ja biorę i nic mi się nei dzieje:D...Nie jestem lekarzem ,ale myślę, że nei ma przeciwskazań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 56 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 224
Tetralysal przyjmujemy na czczo zeby wyeliminowac zjawisko chelatowania z jonami metali - wapn, magnez, zelazo. Wtedy malo co sie wchlonie i nasila sie nieprzyjemne dolegliwosci ze strony przewodu pokarmowego. Najlepiej przyjmowac probiotyk ok 2 h po kazdej tabletce zeby odnowic flore bakteryjna. Co do odzywek: nikt nie bada interakcji z suplementami bo jest ich za duzo i czesto sklad nie do konca jasny. Najlepiej jak rozdzielisz antybiotyk od suplementow np zjesz je 1h przed antybiotykiem lub 2 godziny po. Chodzi o to zeby przeciwdzialac ewentualnej interakcji bo jakby cos ze soba reagowalo to nie bedzie pozytku ani z leku ani z suplementu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26
Biore lek tetralysal 1 miesciac mam brac jeszcze 2 .mam 15 lat i tu mam pytanko czy przy braniu tego leku mozna pić alkohol?? niedlugo sylwester i nie wiem czy moge sie napic czy nie(czy nawet male ilosci np.2-3 piwka zaszkodza nie mowiac juz o wodce)
Prosze pilnie o odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 238 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19814
Alkohol jest dla pełnoletnich:p, a tak na poważnie to nic Ci sie nie stanie, chociaz wskazane byloby nie przesadzac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z węzłami chłonnymi

Następny temat

badania oczu pod kątem dobrania soczewek

WHEY premium