SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTY BIAŁEK - SKŁADKI I WYNIKI

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21957

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stary ts byl swietny
pierwsza liga

nowy m inny skald i jest lipny strasznie
efekty kiepskie
zero porownania do zachodniej konkurencji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Bul pisze o TS

a maj o TSe

tak mi sie wydaję...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak tak
ja porownuje ts do tse
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22317
Ja natomiast porównuję początkowe partie TSe, do tych obecnych, które nijak się do siebie nie mają. Można tu mówić o dwu różnych produktach...

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
eheh czyli jedank dobrze wydedukowałem.

HM.. co do TSe to wątpie, nie ma tam drogich, lub stosunkowo cięzko dostępnych skladników więc nie oplacało by się wałkować. Zresztą myślę, że Olimp by czegoś takiego nie zrobil, nie w sytuacji w jakiej się znajduje na rynku...

A TS, tego pierwszego, nie mialem okazji sprobowac, ale widocznie działał skoro go wycofali

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22317
Pamiętam działanie TSe z pierwszych partii, wysypywałem proch, "smakowałem". Teraz to coś innego, nie to pobudzenie, inny "smak", kolor, mniejsza wydajność...

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12774
A z którymi suplami nie jest tak że 1sze partie mają wyrobić zdanie i zachęcić do dalszego kupowania tego supla przykład XP

Raczej`

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fuk

stary w dawce dziennej 6 caps wymiatal
nowy w dawce 9caps nie robi wiele (spalanie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22317
Co prawda to prawda...

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Maj probwałeś starego?? Bo mam wrazanie ze chyba nie.

stary:





nowy





One mają inne składy!

bol porownuje stary do nowego a ty Mowisz cały czas o nowym i domniemywasz ze został potajemnie zmieniony skład rzeczywisty, bez zmiany na etykiecie...

To tak gwoli scisłości

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-07-30 13:46:56

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie odżywki brać??

Następny temat

pomocy !!

WHEY premium