SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T3 alpha pharma w BUTELCE

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
lestat: Jak możesz daj link do tych badań, bo nie mogę znaleźć.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
nie chce mi sie szukac. szukaj w dziele doping zdjecia tematów zakładanych przez osobe o nicku 'rowek'. Koleś generalnie wychodzi z założenia, ze noe będzie bił/jadł nie wiadomo czego i wszystko co da sie zbadać łatwo przez badanie krwi zarzywa i leci na nie ;). Wstawiał oprócz t3 (oprócz uni badał tez tiromel ) równiez min kilka rodzaji gh ;)

jednak poszukałem: https://www.sfd.pl/Ktore_t3_jest_org_-t890986-s6.html

wydaje mi sie ze badał obie wersje

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-11-15 19:02:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10853
Tiromel pewne info-byłem w lipcu w turcji a aptekach i sajonara,nie ma juz.Jest wiele srodkow ktorych produkcja sie skonczyla i nie ma juz w aptekach i widze ze kraza i mnie to bawi.co do badan t3 uni...nie wiem cos ie dzieje we wszystkich garazach w kraju naszym cudnym ale koszt podrobienia jest wyzszy od ceny oryginalnego t3 w aptece..wiec ostroznie z tymi walami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Dlatego też te t3 alphy sporo droższe jak apteczniak tiro BTW ciekawe czy zaczęli już podrabiać go.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Facetfacet, bzdury straszne piszesz:) Tez bylem w Turcji w te wakacje i jestem w stalym kontakcie z jedna przemila pania aptekarka. Tiromel oryg. wciaz bez problemu dostepny:) Jakis tam braki moga faktycznie sie pojawic za jakis czas, pewnie na przelomie roku, ale jeszcze nie teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10853
ech nic tu po mnie na tym sfd...zawsze znajdzie sie ktos kto wie lepiej:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Mozesz zostac:P:P:P Tylko jak chcesz sie popisac jakims bezsensownym tekstem na temat, o jakim nie masz wiedzy i sprawdzonych informacji, to sobie daruj:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10853
dziekuje ale juz moje zycie bez Twojej akceptacji nie ma sensu..zagnam..:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Tak myslalem, nie Ty pierwszy i nie ostatni:P:P:P:
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rotex Testotex P100. Testosteron Propionate

Następny temat

HGH King Labs

WHEY premium