SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szpotawość goleni

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 255
Czyli najsensowniej byłoby udać się do gabinetu fizjoterapeuty niż do kolejnego ortopedy :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 255
:)

Zmieniony przez - piłkarz97 w dniu 2013-02-11 18:35:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
tj generalnie nie znajduje powodu,zeby dawac sie pokroic,ludzie maja powazne problemy ze zdrowiem,ktore uniemozliwiaja treningi i wtedy faktycznie trzeba rozwazyc operacje,natomiast jesli jedynym twoim zmartwieniem jest to,ze te golenie brzydko wygladaja,to zdecydowanie odradzalbym zabieg.Do fizjoterapeuty moglbys sie udac,zeby ocenil,jak ta szpotawosc wplywa na funkcje konczyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 255
Tak całkiem szczerze to dość ostro ćwicze tzn. biegam co około 2 dni 10 km, gram w piłkę nożną dość często ( 2 razy w tygodniu trening i poza tym na zajęciach sportowych i po szkole też), pływam i robię przysiady na treningu w domu z obciążeniem 10 kg. Teraz z powodu zimy postanowiłem zrezygnować z biegania z obawy na kontuzje to nie wiem czy mam wrócić, czy nie i czy robić przysiady z obciążeniem, czy w ogóle ich nie robić?

Zmieniony przez - piłkarz97 w dniu 2013-02-11 23:21:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
jeśli nie występuje żaden ból to mozesz robić,tylko nie przesadzaj z obciazeniem no i zwroc uwage na poprawna technike przysiadow,tj kolana zeby nie wychodzily poza obrys stóp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 255
Ok, dzięki za pomoc :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeskoki w barku

Następny temat

STAW ŁOKCIOWY CZY TO NIC ??

WHEY premium