SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkoła Policyjna

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
witam machine 69

odnośnie Świeżaka to ja też na tym samym poziomie....
odnośnie tego co wiem to tak szkółka trwa 6,5 miecha i jest w systemie skoszarowanym więc nie ma możliwości dojeżdżania, jeżeli trafisz na normalnego przełożonego to mógłbyś w miarę możliwości jeździć na zjazdy.z tą kasą to różnie ja znalazłem taki link z informacją wejdź sobie na niego http://www.policja.pl/portal/pol/38/888/Zarobki_policjantow.html. a co do tego czy jesteś policjantem to chyba tak znaczy się funkcjonariuszem, wydaje mi sie ze sie juz zalicza ten okres do emyrki pozdro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 487 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43251
machine69:
1. A skąd wiesz, że pójdziesz akurat do Szczytna? Nie wiem jak w innych szkołach, ale w katowickiej można jeździć do domu codziennie po zajęciach, z tym że rano na 6:30 trzeba się stawić.
2. Tak.
3. Zasadniczo nie ma żadnego problemu, żeby studiować w trakcie szkoły. Czasem będziesz musiał zostać na weekend z powodu służby, ale to musisz się tak dogadać, żeby nie dawali Ci służb w terminach zjazdów.
4. Tak, jesteś policjantem, masz legitymację, a okres szkolenia liczy się do emerytury.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90
Czyli według linku, który podałeś yogi uposażenie kursanta to ok. 1337 zł plus zakwaterowanie i wyżywienie, to nie tak źle, ale ja wolałbym dojeżdżac na zajęcia bo ciężko mi się widzi rozłąka z kobitą :/
dziczek pisałes, że o 6.30 już zaczynaja sie zajecia?? i ile na ogół trwają dziennie? zajęcia praktyczne i teoretyczne tak? Czy dają tam "w kość"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 487 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43251
Zajęcia trwają 8 godzin lekcyjnych dziennie, od 7:35 do 15:30, z przerwą na obiad. Potem masz czas wolny, chyba że ktoś wymyśli jakieś rejony . Zajęcia są zarówno teoretyczne jak i praktyczne, z tym że oczywiście na początku głównie teoria.
Hmm, "w kość" czasem dają na wuefie, ale da się przeżyć - szkoła nie ma w założeniach zrobić z Ciebie komandosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
witam ponownie no widziałeś ten link wiec ja go tak rozumiem jak tam jest napisane.... przecież nie wprowadzali by ludzi w błąd, a po drugie to jest oficjalna strona policji nie jakiegoś tam chłopka co sobie sam to wymyślił. Ja to tak odbieram...Mnie niecierpliwi jak jest z pierwszym dniem np jak jest teraz czyli 31 grudnia pobór i trzeba się wstawić w ten dzień prawda. więc jak sobie to wyobrażają jak ktoś jest z daleka to jak ma wrócić na święta czy właśnie w ten sam dzień pójść na sylwestra...Ty mi nie mów ja tez zostawiam narzeczoną a mieszkam w Rzeszowie a ona zostaje tu....:(((
...
Napisał(a)
Usunięty przez słaby 56 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
sorki jakoś 2 razy mi się wysłało)))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90
1.do szkołki policyjnej dobieraja jak w roku akademickim czy np. co miesiac przyjmuja i czy w wakacje tez jest szkola?
2.czy można jakoś zasugerować w której szkółce chce się być, czy może jest się przydzielanym tam gdzie jest wolne miejsce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Yogi-jednego posta kasuję zdublowanego.Poza tym edytuj posty,bo potem bez sensu jest kilka pod rząd.Nawet jak podwójnie się wysłały,to by były dwa,a nie trzy pod rząd.Klikasz w kratkę z żółtym ołówkiem nad swoją wypowiedzią i edytujesz dopóki nikt na Twój post jeszce nie odpowiedział.


Machine-nabór jest uzależniony od potrzeb Policji i Komendant Główwny Policji decyduje o naborach.Na stronce KGP są podawane daty.Kilka dni po załatwieniu formalności w miejscu przyjęcia do Policji,nowo przyjęci policjanci są wysyłani na szkółkę.

Ad2.Policja jest formacją mundurową,czyli robisz to co każą,jedziesz tam,gdzie przydzielą Tobie szkółkę.Czasami są to odległe miasta od miejsca zamieszkania.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
Był ktoś na szkółce w Piasecznie??? jak tam jest??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Filmy na egzamin licencyjny pracownika ochrony

Następny temat

szybkosc ciosu w czym trenowac?

WHEY premium