SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strzelanie w kręgosłupie.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 655
Od jakiegoś 1.5 roku, czyli odkąd zacząłem ćwiczyć na siłowni zacząłem odczuwać ból w kregosłupie na odcinku piersiowym. Konkretniej, chodzi o 2 kręgi pomiedzy łopatkami. Ból ten polega na tym, że kiedy jestem lekko przygarbiony, bądz nie do końca wyprostowany np. przed kompem, biurkiem czy chociażby w chodzie, dokucza mi póki nie wyprostuję sie nadmiernie lub zrobię gwałtowny skręt czy powyginam sie na boki i strzeli mi w tym miejscu. Następnie jest chwila cierpienia i spokój na jakis czas. Dzieje sie to często i na przykład nad ranem z tego powodu po prostu budzę sie. Wku... to nie przeciętnie.

Byłem z tym u ortopedy, ignoranta i powiedział mi że to od siłowni. Zbadał, z prześwietlenia uznał że nic nie widzi złego.

Jeżeli to moze pomoc, to mowię że nie robię martwego ciągu, przysiadów od roku, nie mam żadnego skrzywienia. Kiedy miałem przerwę 3 msc od siłki napieprzało bardziej niz zwykle. Takie miałem wrażenie. Mam 19 lat.

Kiedy dotykam te miejsce, czuję jakby te jeden z tych kręgów, był typowo zbitym. Jakby pier....ął mi ktoś go młotkiem.

Jakiś pomysł na to?:]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
blokują Ci sie stawy z tego co mowisz , idz do fizjoterapeuty zajmujacego sie terapia manualna niech Ci to zmobilizuje i dodatkowo cwiczenia wg mc kenzie ;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Dokładnie. Rehablitacylne zabiegi powinny pomóc. Nie ma innej możliwości. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilator

Następny temat

Dziurka po ospie

WHEY premium