SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Street Boxing

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 168 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 518
Jeszcze trene chyba przygotowuje do zawodóe takewondowcóe ale nie trenuje ich

Łap bana...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12887
https://www.sfd.pl/street_boxing-t178707.html
milej lektury

-|||---sporo---|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Zajadacz:
"Chodziło mi o to że nazwa ,,street'' sugeruje że jesy na ulice tymczasem nie ma żadnego stylu na ulice bo na nią nigdy nikt sie nie przygotuje chyba że będzie miał świetne umiejętności w walce do tego pistolet ,nóż i kilku ochroniarzy"


Można natomiast trenować w sposób, który później może umożliwić skuteczną obronę w starciu na ulicy. Swoją drogą, to widzę, że na tym forum pisze coraz więcej osób, dla których wyjście z domu jest śmiertelnym niebezpieczeństwem nie rozumiem tego?! Jak ktoś ma takie paranoje, ze na ulicy go każdy zaczepiający zabije siekierą, nożem, pistoletem, albo zwoła setki kumpli i będzie ścigał do końca życia, to proponuję zamiast siedzieć na forum pójść do psychiatry!

EMCEHA:
Co do nazwy "street boxing", "street fighting" itp. to powiem tak: Jak zwał, tak zwał! Można się na Kravmadze nauczyć o wiele lepiej grapplingu/boksu itp. niż na BJJ, czy na boksie - zależy od trenera
Ja sam miałem okazję poćwiczyć swego czasu w sekcji street boxingu - chociaż spodziewałem się lipy idąc tam (za namową kolegi), to byłem mile zaskoczony. Trenerami byli bardzo dobrzy fachowcy - byli zawodnicy z zapasow, judo, thaia i KM. Nie ukrywam, że sporo się tam nauczyłem rzeczy których nie nauczyłby, się w żadnej innej sekcji.
Co nie znaczy, że w każdej sekcji jest super - można trafić na kogoś, kto pod nazwą "street boxing" itp. oferuje lipe

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
Marian ma racje,przesadzacie z tym ze wszedzie tak niebezpiecznie...no chyba ze was tepia na osiedlu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
chyba jedyną w Polsce licencję na CrazyMonkey ma Kenjiro z Gracie Barra Gdynia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2318
Marian absolutnie zgadzam sie z twojimi słowami , po prostu sie nie zrozumieliśmy , ja też uważam że jedna rzecz lepiej przygotuje do samoobrony a inna gorzej :) A najlepiej do samoobrony przygotuje seks z posłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Zajadacz:

A najlepiej do samoobrony przygotuje seks z posłem

Muszę to sobie zapisać Łap soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5663
"street boxing" ->dla mnie nazwa sugerujaca jakis tani chwyt marketingowy, choc z drugiej strony wszystko zależy od trenera. Sekcja sekcji nie równa. ja bym chyba z czystej ciekawosci się choćby przeszedł i zoabczył o co tam chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja z nazwy trenuje street-fighting ale w praktyce wychodzi MMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16463
W zasadzie street boxing tez mozna nazwac MMA poza niektorymi elementami: atak na krocze oczy itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie Shields - Elite XC - wywiad ;-)

Następny temat

K-1 Europe MAX GP - rezultaty

WHEY premium