SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterydy a odbudowa uszkodzonych sciegien i nerwów

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 93 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4777
Witam! Jestem pół roku po wypadku, rana szarpana uszkodziłem sciegna i nerwy dłoni. Od 2 mięsiecu ćwicze na sucho, teraz mysle o jakimś koksie i tutaj moje pytanie czy nie zakłóci to w jakimś stopniu odbudowy ściegna i nerwów?

^^Co cie nie zabije to cie wzmocni^^

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Naszukałem się, podałem ci 8 linków do artykułów o tematyce której szukasz, ale nawet nie raczysz widzę podziękować za włożony wkład pracy...

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
nie znam sie ale sie wypowiem wydaje mi sie że wrecz przeciwnie ale to tylko moja opinia, poczekaj na opinie kogos innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 338 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4356
też się za bardzo nie znam, ale wydaje mi się że kolega wyżej ma rację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 299 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8692
j.w. tyle ze wydaje mi sie ze nie mozesz szalec z ciezarami jeszcze za bardzo. Bo wiadomo, na koksie chce sie wiecej i wiecej

Najpierw masa, później masa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 93 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4777
Wiem, że nie moge szaleć ale musiałem wrócic do siłowni bo nie wytrzymałem bez tego :D Najgorzej jest w wyciskaniu kiedys robiłem serie 90 a teraz max 70 bo powyzej odczówam ból, w MC i podciąganiu sobie radze bo używam haków treningowych które odciążają dłoń. Z tego co czytałem na necie to z jednej strony mogą pomóc przeciwbólowo ale z drugiej moga doprowadzić do degeneracji i zakłócić odbudowę. Dlatego chciałem zaciągnąć się rady ekspertów i dowiedzieć się jaki ma konkretny wpływ zażywanie sterydów anabolicznych na odbudowę uszkodzonych wcześniej sciegien i nerwów ;)

^^Co cie nie zabije to cie wzmocni^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Jakie SAA masz konkretnie na myśli?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 93 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4777
Kiedyś brałem metanabol poszło mi 5 kg całkiem dobrej masy, teraz zastanawiam się nad iniekcja sustanonem albo enantanem ;)

^^Co cie nie zabije to cie wzmocni^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
quarezma07
Witam! Jestem pół roku po wypadku, rana szarpana uszkodziłem sciegna i nerwy dłoni. Od 2 mięsiecu ćwicze na sucho, teraz mysle o jakimś koksie i tutaj moje pytanie czy nie zakłóci to w jakimś stopniu odbudowy ściegna i nerwów?


Nie zakłoci.SAA umiejetnie stosowane wraz z odpowiednimi cwiczeniami moga nawet pomóc.Jesli chodzi o sciegna to jak najbardziej- gdzies pisałem o nadgrzebieniowym specjalnie nacinanym królikom i leczonym dekanianem.Natomiast odnosnie nerwów to sytuacja wyglada troche inaczej.Owszem nerw sie regeneruje ale musza byc spełnione okreslone warunki.Regeneracja w obrębie układu nerwowego dotyczy jedynie włókien nerwowych, a nie komórek nerwowych. Uszkodzony nerw obwodowy
ma zdolność do regeneracji, jednak pod warunkiem zachowania jego ciągłości, awięc w sytuacji jego zgniecenia lub naciagniecia.
Wtakiej sytuacji dochodzi do uszkodzenia iobumarcia jedynie najwrażliwszych elementów nerwu – włókien nerwowych
(aksonów) Jednym słowem odpowiedz brzmi - nie zaszkodzi ale ostroznie zarówno z obciazeniem jak i dawkami.Nie szalej a bedzie dobrze.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 93 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4777
Dzieki Hermann1 ;) Myslę, ze trochę rozjaśniłeś mój dylemat, leci sog ;)

^^Co cie nie zabije to cie wzmocni^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 93 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4777
Ale jeszcze jak by ktoś już miał styczność z podobnym problemem albo ma dużą wiedze o zależnościach medycyny i sterydów to pisać ;)

^^Co cie nie zabije to cie wzmocni^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Anabolic steroids after total knee arthroplasty. A double blinded prospective pilot study.
Erik Hohmann1*, Kevin Tetsworth2, Stefanie Hohmann1 and Adam L Bryant3

- http://www.josr-online.com/content/5/1/93

Jak znasz angielski to polecam, obszerny artykuł.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol + 5 szczalów omki + 10 deka lub boldenon + wistrol

Następny temat

Metanabol

WHEY premium