SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spuchnięty tył penisa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5957
Kurde ciężko opisać zaistniałą sytuację :) nie waliła nogami, ale bawiła się właśnie w sposób pocierania itd.
dzejsu, dzięki za radę, tak zrobimy.Dzięki jeszcze raz chłopaki, bo mogłem się komuś chociaż wyżalić, haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po to jest forum możesz zawsze liczyć na pomoc. Dokładnie jak dzejsu, dziś nic nie zdziałasz, jutro będziesz mógł się martwić i napisz co z Tobą, kolego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5957
Może ktoś będzie miał podobny problem, to melduje co i jak.
Na wstępie dodam, że obrzęk powiększył się znacznie od zrobienia zdjęcia.
Więc po wizycie u rodzinnego zrobił wielkie oczy i bardziej miał bekę, że dziewczyna musiała byś niezła, niż pomógł.Na szczęście polecił, jak się później okazało, dobrego lekarza.Więc poszedłem dzisiaj prywatnie.Gość naprawdę konkretnie podszedł to tematu.Okazało się, że jest to normalne.Po prostu po "zabawie" nie ściągnąłem skóry na napletek i powstało to dziwadło.Kazał się położyć, naciągnął siłą(nic k***a przyjemnego, naprawdę) i kazał nosić wacka do góry w majtach + okłady z rumianku + 0 zabaw na jakiś czas.Jednak mówił, co mnie meega przeraziło, że jak coś takiego będzie zdarzać się częściej, to zrobić OBRZEZANIE w jakimś stopniu.Do tego jeśli obrzęk byłby większy trzeba by było nacinać i naciągać, a tego już bym chyba nie przeżył :)
Także ja czekam aż opuchlizna zejdzie, a jak komuś trafi się podobny problem to ma już DARMOWE wskazówki i nigdzie nie musi latać.


Zmieniony przez - xxx88 w dniu 2013-05-08 18:07:34
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja na Twoim miejscu bym uprzedził dziewczynę przed zabawą żeby tak nie szalała haha Miałeś stary farta ponad farta więc ciesz się naprawdę. Pieprzenie tam obrzezanie pewnie jest dobrze jak jest, na cholerę to.
Zejdzie zejdzie, na szczęście nic poważnego, odpoczynek na jakiś czas od pykania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33094 Napisanych postów 23179 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278086
Głowa do góry, będzie dobrze .Miałem to samo jak przez całą noc bawiłem się z partnerka w gorące usta :P:P ( obecnie już żona :D ) napuchła mi faja jak bańka.Zwyczajne zmęczenie materiału - przeszło po tygodniu .Przerabiałem też takie obtarcia penisa że wyglądał jak plecy jezusa po biczowaniu. A co do kolegi wyzej który pisał o zerwanym wedzidelku to guzik wiesz. Jak ja miałem zerwane wędzidełko ( i nie bierze sie to od duzego skakania tylko od niefortunnego nacisku podczas wyjscia i wejscia penisa do pochwy ) to podczas takiego wypadku krew leci z wacka jak z nosa po nieudanej walce ulicznej. Istna masakra .W taki wlasnie sposob ja sie pozbyłem wedzidełka i dobrze mi z tym :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 213 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1304
znalzu sie weteran. mistrzu jakbys mial doswiadczenie w czyms wiecj niz uszkodzeniach penisa to bys zrozumial, ze chodzilo mi o to, ze kontuzja kolegi zainteresowanego nie jest zwiazana z zadna choroba tylko z uszkodzeniem mechanicznym, czyli na ten przyklad zerwaniem wedzidelka nomen omen.

Zmieniony przez - dzejsu w dniu 2013-05-08 21:08:35

" What you do in life, echoes in eternity. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5957
Kurde z tym wędzidełkiem teraz mi stracha napędziliście :) hehe, mi temat już doszedł po jednym dniu! także wystarczyło schować skórę i temat działa! jednak właśnie pobolewa mnie wędzidełko, bo było cały czas w napięciu.
Jak pękło Wam to od razu szpital, czy zatamowanie i tyle? Wole się upewnić, bo w piątek widzę się z dziewczyną, a ciśnienie nieziemskie :)

Zmieniony przez - xxx88 w dniu 2013-05-09 14:58:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie dziwie się :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33094 Napisanych postów 23179 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278086
xxx gdybys mial zerwane wedzidelko to napewno bys o tym wiedzial..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5957
Źle mnie zrozumiałeś.Teraz, gdy odchylam skórę to mnie wędzidełko boli, bo było spuchnięte.Chciałbym wiedzieć co robić, gdy pęknie, żeby być mądrzejszy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STABILIZATOR ZEWNĘTRZNY NOGI

Następny temat

spuchnięte kostki od wewnętrznej strony stopy

WHEY premium