SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spuchnięty tył penisa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5957
Kurde temat się powiększył.Jutro lecę do rodzinnego, bo wk***ia mnie to strasznie.Myślę cały czas o temacie, tym bardziej, że kobieta nie wie, a nie chce jej martwić :) Dzięki chłopaki za uspokojenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To bardziej wygląda na bombla jakiegoś, a nie na spuchnięcie, ale idź i się dowiedz.

No nie dowie się dopóki jej tego nie powiesz albo nie zobaczy więc spokojnie , na chillu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 213 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1304
mojemu kumplowi dziewczyna kiedys tak skakala, ze poszlo mu wedzidelko, mysle, ze Twoj problem ma zbilzony charakter.

" What you do in life, echoes in eternity. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5957
Kurde może być, tylko zamiast to schodzić to się powiększa i już nawet jak idę to czuje jaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
próbuje sobie to wyobrazić, jak musiała mu skakać żeby go tak uszkodzić. Współczuje, ale idź i ogarnij co się dzieje, ale na pewno nic poważnego. Zejdzie Ci. Obada Ci i powie co jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 213 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1304
ciężka sprawa..teoretycznie, jeśli miałeś gumkę to nie powinno Ci grozić nic oprócz złamania ;) może jednak uczulenie

" What you do in life, echoes in eternity. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na złamanie to nie wygląda miał gumkę smakowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5957
No najlepsze jest to, że nawet nie zak****iłem, więc ta teoria odpada całkowicie.Tarmosiła bardziej nogami.Fakt, że kolega stał dobre 3 h z przerwami, no ale żeby od razu tak spuchło to niespotykane :/ najgorsze, że nawet google nie zna tego problemy i tu mnie boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Termosiła Ci nogami ? jakiś bombel, nic mi nie przychodzi do głowy co to mogło spowodować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 213 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1304
pozazdrościć potencji. sprawa wyglada tak, ze dzisiaj nic nie wymyslisz bo jest niedziela, pozostaje zaczekac do jutra, miejmy nadzieje, ze sytuacja sie nie bedzie pogarszac, w razie wu szpital bo o ch*ja trzeba dbac i nie ma co ryzykowac

" What you do in life, echoes in eternity. "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STABILIZATOR ZEWNĘTRZNY NOGI

Następny temat

spuchnięte kostki od wewnętrznej strony stopy

WHEY premium