SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spartakus ma umowę z IFSA

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Prosżę tylko niedyskutować która strona ma rację, nienam o tym decydować.

Spartakus Strong Polska podpisał umowę z IFSA na organizacje przedstawicielstwo w Polsce i start swoich zawodników. Start Roberta Szczepańskiego w Strongman Dubai Grand Prix był poczatkiem współpracy i to z organizacji Spartakus Robert startował

Wypowiedz Jarka Dymka komentujaca sprawę z forum Irka Kurasia
Zacznę więc od początku. W październiku 2003 roku spotkałem się pierwszy raz z Darkiem Szymczakiem - było to przy okazji jakiegoś pokazu, na którym występował R. Szczepański i Pudzian. Długo rozmawialiśmy tej nocy, bo Darek zdobył moje zaufanie wypowiadając się mocno i stanowczo na temat „Kaczorów". Zaproponowałem mu wtedy współprace, pod warunkiem, że uda nam się wygrać wojnę z Kaczorami. Opowiedziałem o naszych planach, nakreśliłem warunki współpracy, wyjawiłem kilka tajemnic o naszych najbliższych planach i ruchach. Jakież było moje zdziwienie, kiedy na meczu Polska vs Świat w grudniu w Pruszkowie, który jako zdyskwalifikowany oglądałem z trybun, Darek siedział w loży honorowej i obściskiwał się i poklepywał z panami W i B. Ciężko mu było spojrzeć mi w oczy, gdzieś w przejściu mijając się rzucił mi krótkie „muszę myśleć o przyszłości" - czy coś w tym rodzaju. Potem był ostry przewrót, „Kaczory" upadły, my przejęliśmy pałeczkę, co osobiście przypłaciłem półrocznymi wakacjami. Jest połowa oku 2004 - Darek przez różne osoby stara się do mnie dotrzeć, wytłumaczyć, nawiązać współpracę… W końcu na jednym z pokazów udaje mu się to. Nie należę do ludzi, którzy długo noszą w sobie złość, myślę pozytywnie i nie szukam wrogów - zapomniałem o tym, co było, chociaż z większym dystansem zacząłem podchodzić do Darka. Pod koniec października dowiedziałem się (widziałem) oferty, w których Darek wykorzystywał Pudziana i mnie do próby nawiązania kontaktu ze sponsorami, czy pozyskania hali (w Dąbrowie Górniczej) - kiedy go o to zapytałem, powiedział, że odziedziczył schedę po „Kaczorach" i że był pewien, że może wykorzystywać nasze wizerunki - nie mógł i dobrze o tym wiedział - kolejny raz przymknąłem oczy, bo miałem swoje sprawy i nie chciało mi się po prostu w to wnikać - chociaż mogliśmy za to zażądać potężnych odszkodowań. Ale teraz, kiedy Darek związuje się z firmą, bo tak trzeba nazwać IFSA - miarka się przebrała. Dobrze przecież wiedział, jak IFSA potraktowała mnie i Mariusza, jak próbowała odebrać nam sponsorów i telewizję rozsiewając plotki o Mariusza rzekomej wpadce na sterydach (do tej pory nie przysłano nam oficjalnych wyników, ani nie poinformowano nas, gdzie taki test był przeprowadzony i czy spełniał warunki narzucone przez WADA - światową organizację zajmującą się dopingiem w sporcie). Tak, jak oświadczyliśmy na naszej stronie internetowej po eliminacjach, że wszyscy, którzy się nie dostali mają nasze błogosławieństwo na starty we wszystkich organizacjach i firmach, tak teraz oświadczamy, że zawodnicy z kadry nie mogą startować Spartakusie, ponieważ to firma, która nadużyła naszego zaufania i dodatkowo podjęła współpracę z firmą, z którą jesteśmy w konflikcie, który skończy się najprawdopodobniej w sądzie - TVN już im założył sprawę. Jak to sobie panowie wyobrażacie, że my jako Federacja dajemy naszym zawodnikom starty, odżywki, a oni reklamują i wspierają swoimi wizerunkami firmę, która współpracuje bezpośrednio z IFSA, która o mały włos nie doprowadziła do upadku Strongman w Polsce…

Włądze federacji Strong man sp z oo zabroniły swoim zawodnikom kontaktów i podejmowania jakichkolwiek wspólnych przedsięwzięć ze Spartakus Strong Polska

Zmieniony przez - panalbin w dniu 2005-07-02 23:59:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 456
rację ma J.Dymek bezsprzecznie.Szymczak zachował sie nielojalnie,spekulował za plecami,nie miał uczciwych zamiarów-co na towskazuje jegozachowanie.Ugryzł rękę,którą mu podano-NIEŁADNIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 363
Jarek napisał "nie poinformowano nas, gdzie taki test był przeprowadzony i czy spełniał warunki narzucone przez WADA - światową organizację zajmującą się dopingiem w sporcie"

Jarku, przecież IFSA jest firmą, tak samo firmą jest twoja federacja, tak samo działali poprzedni prezesi i podobnie jest z nową światową federacją, w której startujecie - TO OZNACZA, że takie twory mogą same, w wewnętrznych regulaminach określać procedury i przepisy dopingowe. Przepisy WADA nie mają tutaj zastosowania. Wiem, że polityka dopingowa, tzw program zdrowotny IFSA był/jest bardzo restrykcyjny, ale do przepisów WADA to im jeszcze daleko.

Jarek napisał ""Kaczory" upadły, my przejęliśmy pałeczkę, co osobiście przypłaciłem półrocznymi wakacjami"
CZY TWOJE aresztowanie i półroczne wakacje to sprawa W i B? Nie chcesz chyba powiedzieć, że mają takie możliwości, aby podrzucić Ci do auta jakieś świństwo i zorganizować policję do Twojego zatrzymania. Brzmi to trochę sensacyjnie i niewiarygodnie

pozdrawiam
M.D.

biorą wszyscy, wpadają głupcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
F-Master: Jak sam powiedziałeś Jarek był w areszcie a nie więzieniu. Gdyby miał coś na sumieniu to teraz ieszkałby za kratami. A korupcja w naszym kraju stoi na porządku dziennym.

Całym sercem jestem z Jarkiem i jego Organizacją.

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 363
msciciel, areszt zawsze może być zaliczony na poczet kary, można też być zwolnionym z aresztu i na wolności oczekiwać na rozpoczęcie procesu... to tak na marginesie.
Byłbym wdzięczny, jeżeli ktoś kompetentny odpowie mi na pytanie postawione we wcześniejszym poście.

biorą wszyscy, wpadają głupcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
A ja was wszystkich poproszę przestancie wyciągać wszystkie bródy i dyskutowac kto ma rację kto nie ma kto jest czyim zawodikiem kto ma jakie umowy. Sytuacja jest tak poplatana obecnie i jest siana dezinformacja na różnych forach i prywatnie ze własciwie nikt łącznie z prezesami różnych federacji nie wie wszystkiego. Pocieszmy się troche sportem a nie kulisami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2199
najlepsze w tym wszystkim jest to ze najwięcej gadają ci ,którzy najmniej wiedzą a wydaje im się ze wiedzą wszystko...

życie jest za krótkie żeby być małym!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 456
filozofia godna filozofa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2199
TAT łap soga!!

życie jest za krótkie żeby być małym!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 PYTANIA ..............

Następny temat

Super Series - Malbork 16 lipiec

WHEY premium