SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Somatropin 4 I.U "Serano" - fake

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21800 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
A co jest napisane na samym początku & w starym poście
No ale ok - dotarło jest git

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
Pewnie ze git

Gh fajna sprawa, szkoda ze tak ciezko dostac dobry towar przetrzymywany w dobrych warunkach. powinien byc w aptekach bez recepty

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
Uważam, że to hgh jest dobre. Leciałem na nim 6 miesięcy i zacząłem od 4j/3 mieś. a potem 8j/3 mieś. Możecie wieżyć czy nie zrobiłem na nim 10 kg mięsa, oczywiście odpowiednio wspomagając hgh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21800 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Ciekawa Twoja opinia.
Ja bynajmniej nie wierzę.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 636
powiem wam tak- mam ten sam hormon stosuje juz 3 tygodnie- tylko opakowanie po 10 IU. zobaczymy za jakis czas jakie da efekty

kupilem to od osoby ktora jest pewna i ma renome w tym rynku wiec nie widze powodu zebym mial mu nie wierzyc skoro sam przygotowywal sie na nim do zawodow ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21800 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Daj foto tej 10'tki.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 103
Według mnie to bardzo dobry towar,faktycznie grafika może nie najlepsza ale zawartość O.K. Bierzemy z kolesiem tą somkę od 5 miesięcy po 4 IU/dz.2 rano na czczo i 2 zaraz po treningu, do tego delikatnie teścia. Mięsa nieźle przybyło a w tali mniej mimo że aerobów nie kręcimy. Najpierw braliśmy w czwórkach a ostatnio wrzucamy 10-tki.
Znam kolesia który w zeszłym roku przygotowywał się na tym na MP i zaliczył srebro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21800 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Działać może i działać, ale nie zmienia to faktu, że jest to podróba.

10iu ma taką samą szatę? Daj foto.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 103
Według mnie to takiej firmy farmaceutycznej nie ma,ktoś sobie taką wymyślił i ciągnie towar z Chin. Najważniejsze że trzyma jakość
Od tych co brali jeszcze nie słyszałem żeby ktoś narzekał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21800 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Hameryki to Ty nie odkryłeś
Jak mówisz, że trzymie jakość to pewnie trzymnie
Dasz foto tego 10iu?

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oxymetolone usp-ip chiny

Następny temat

DEKA GRECKA (NORMA) - REAL

WHEY premium