SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solar

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18399
elo mam pytanie
na solarium chodzę rzadko bo mam dość ciemna karnacje
chodzę może ze 2-3 razy na 2 miesiące. ale ciężko mi wyrównać różnice w opaleniźnie miedzy górna częścią ciała a nogami wrrr

różnica nie jest az tak bardzo widoczna - [przynajmniej nikt mie tego nie powiedział ale ja to widzę
a miedzy nogami (nie chodzi tu o .... :D) tylko od od kolan w góre
-wewnętrzne części ud hrhr nie wiem jak sie nazywają te miesnie

Poradzie jak opalić te nogi bardziej ?- jakiś dobry samoopalacz?
tak samo lato idzie i niegługo tez będziemy sie opalać i wszystko sie ładnie opali a dupa zostanie biala blee
jaki samoopalacz bo chyba tylko to może pomóc ?

Zmieniony przez - _Maserati_ w dniu 2008-03-23 08:36:26

Wielu nie zdaje sobie sprawy skąd jesteśmy. Harcorowe brzmienie jak partyzanckie pieśni

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7776 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40778
na solarce zapytaj pani o krem brązujący wysmaruj się z naciskiem na uda... po kilku wizytach opalenizna powinna być równomierna..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11411
posmaruj się jakimś stepem I,II,III ( nie wiem jak to sie dokladnie nazywa ) zaje*** szybko przyśpiesza opalanie

Zmieniony przez - soki87 w dniu 2008-03-24 17:18:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43
te samoopalacze to Ci g**** dadzą. Tylko smugi będziesz miał. Trudno jest nałożyć samoopalacz równomiernie i w dodatku ręką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3035
zwykle stepI i II to akceleratory oalania i przygotowują + nawilażają, natomiast jeżeli chcesz znacznie przyspieszyć to już III i IV z efektem tingle ( rozgrzewają i powodują mocniejsze ukrwienie co znacznie przyśpiesza opalania) tylko nie smaruj tym twarzy po po tych rozgrzewających jeszcze 2 - 3 godzinki po opalanie jest się mocno czerwonym i może Cię trochę piec, ale jest to skutecznie i to bardzo ( z soleo to jest III)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blok kostny a piłka nożna

Następny temat

Soczewki ...

Fruzelina